Qaqwqwrqw
Informacja prasowa
twoja twarz brzmi znajomi

"Twoja twarz brzmi znajomo": Jury zachwycone występem Katarzyny Dąbrowskiej

Kolejny odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" za nami. Uczestnicy dali z siebie wszystko. A ich metamorfozy były niesamowite.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostatni odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrała Katarzyna Dąbrowska
Ostatni odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrała Katarzyna Dąbrowska (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

"Twoja twarz brzmi znajomo" - kto był kim?

Dziewiąty odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" za nami. Pierwsza na scenie pojawiła się Iga Krefft jako Bruno Mars w utworze "That’s What I Like". – Masz taki wigor, że trudno oderwać oczy od ciebie – ocenił występ Paweł Królikowski.

Materiały prasowe
Podziel się
Qaqwqwrqw

Katarzyna Dąbrowska stała się Amy Winehouse i zaśpiewała "Valerie". Jury oklaskiwało ją na stojąco. – Mam wrażenie, że weszłaś w tę postać. Udało ci się wzbudzić w swoim ciele ten rodzaj emocji, który nią targał po tej scenie – mówiła Małgorzata Walewska.

Materiały prasowe
Podziel się

Staszek Karpiel – Bułecka wcielił się w Andrzeja Zielińskiego ze Skaldów w piosence "Wierniejsza od marzenia". Na skrzypcach, o czym Staszek nie wiedział, grał sam Jacek Zieliński. - Myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy w tym programie, ale to co zrobiliście teraz… dziękuję wam bardzo, bo aż mam ciarki.

Materiały prasowe
Podziel się
Qaqwqwrqw

Potem na scenę wkroczył prawdziwy Andrzej Zieliński. – Nie spodziewałem się, że kiedyś ktoś to zaśpiewa – powiedział ze śmiechem. – To przepiękne wykonanie, bo podszyć się pod tę robotę jest strasznie trudno, zbłaźnić się może każdy, a przejść suchą nogą i pięknym głosem tylko Staszek z Podhala – stwierdził Paweł Królikowski.

Ela Romanowska przeistoczyła się w Kelly Osbourne w "Papa Don’t Preach". – Kocham Cię w takim wydaniu, uwielbiam twoje poczucie humoru, a do tego wiesz no twój absolutny profesjonalizm, kiedy nawet w momencie, kiedy masz szybko założyć jeden but na jedną nogę, a drugi na drugą i kiedy wkładasz na pierwszą i okazuje się, że to nie ten but, więc szybko trzeba coś zrobić w żaden sposób cię to nie wybija, radzisz sobie – ocenił Kacper Kuszewski.

Materiały prasowe
Podziel się

Marta Wiejak stała się Mickiem Jaggerem z The Rolling Stones w "Start Me Up". – Marta wiem, że jesteś utalentowana, ale są jakieś granice – żartowała po występie Małgorzata Walewska. – Wyszłaś tak dalece poza swoją strefę komfortu – dodała.

Qaqwqwrqw
Materiały prasowe
Podziel się

Kamil Pawelski wylosował postać Jimmy’ego Helmsa z Londonbeat i utwór "I’ve Been Thinking About You". – To była taka dawka pozytywnej energii ten twój występ, że naprawdę no bardzo ci dziękuję – chwalił Menela Kacper Kuszewski.

Materiały prasowe
Podziel się

Kazik Mazur przeistoczył się w Karin Stanek i wykonał hit "Chłopiec z gitarą". – Jesteś naprawdę mistrzem w łapaniu damskich głosów – podsumowała Kasia Skrzynecka. – To co dzisiaj zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania – dodał Kacper.

Qaqwqwrqw
Materiały prasowe
Podziel się

Antek Smykiewicz wcielił się w Jamesa Baya i zaśpiewał "Hold Back The River". – Bardzo mnie wzruszyłeś swoim występem – powiedział Paweł Królikowski. Jurorzy byli dość jednomyślni.

Materiały prasowe
Podziel się

"Twoja twarz brzmi znajomo" - co nas czeka w następnym odcinku?

Qaqwqwrqw

Po ich głosowaniu Katarzyna Dąbrowska miała 34 punkty a Antek Smykiewicz 33. Trzeci Kazik zgromadził ich 21. Uczestnicy zdecydowali, że 9. odcinek zwycięża Katarzyna Dąbrowska. Czek na 10 tysićcy przekazała Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci.

A w kolejnym odcinku (filmowym): Kamil Pawelski - Joe Cocker (9 i ˝ tygodnia), Staszek Karpiel – Buůecka – Marti Pellow, Wet Wet Wet (Cztery wesela i pogrzeb), Ela Romanowska – Doris Day (Roztańczony buntownik), Iga Krefft -Lady Gaga (Narodziny gwiazdy), Kazik Mazur – Zdzisława Sośnicka (Akademia Pana Kleksa), Marta Wiejak – Fred Astaire (Blue Skies), Antek Smykiewicz – Ed Sheeran (Hobbit), Katarzyna Dąbrowska – Christina Aguilera (Burleska).

Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw