Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
twoja twarz brzmi znajomi
21-04-2019 08:40

"Twoja twarz brzmi znajomo": Jury zachwycone występem Katarzyny Dąbrowskiej

Kolejny odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" za nami. Uczestnicy dali z siebie wszystko. A ich metamorfozy były niesamowite.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Jury zachwycone występem Katarzyny DąbrowskiejŹródło: Materiały prasowe
d214to7
d214to7

"Twoja twarz brzmi znajomo" - kto był kim?

Dziewiąty odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" za nami. Pierwsza na scenie pojawiła się Iga Krefft jako Bruno Mars w utworze "That’s What I Like". – Masz taki wigor, że trudno oderwać oczy od ciebie – ocenił występ Paweł Królikowski.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Katarzyna Dąbrowska stała się Amy Winehouse i zaśpiewała "Valerie". Jury oklaskiwało ją na stojąco. – Mam wrażenie, że weszłaś w tę postać. Udało ci się wzbudzić w swoim ciele ten rodzaj emocji, który nią targał po tej scenie – mówiła Małgorzata Walewska.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Staszek Karpiel – Bułecka wcielił się w Andrzeja Zielińskiego ze Skaldów w piosence "Wierniejsza od marzenia". Na skrzypcach, o czym Staszek nie wiedział, grał sam Jacek Zieliński. - Myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy w tym programie, ale to co zrobiliście teraz… dziękuję wam bardzo, bo aż mam ciarki.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Potem na scenę wkroczył prawdziwy Andrzej Zieliński. – Nie spodziewałem się, że kiedyś ktoś to zaśpiewa – powiedział ze śmiechem. – To przepiękne wykonanie, bo podszyć się pod tę robotę jest strasznie trudno, zbłaźnić się może każdy, a przejść suchą nogą i pięknym głosem tylko Staszek z Podhala – stwierdził Paweł Królikowski.

d214to7

Ela Romanowska przeistoczyła się w Kelly Osbourne w "Papa Don’t Preach". – Kocham Cię w takim wydaniu, uwielbiam twoje poczucie humoru, a do tego wiesz no twój absolutny profesjonalizm, kiedy nawet w momencie, kiedy masz szybko założyć jeden but na jedną nogę, a drugi na drugą i kiedy wkładasz na pierwszą i okazuje się, że to nie ten but, więc szybko trzeba coś zrobić w żaden sposób cię to nie wybija, radzisz sobie – ocenił Kacper Kuszewski.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Marta Wiejak stała się Mickiem Jaggerem z The Rolling Stones w "Start Me Up". – Marta wiem, że jesteś utalentowana, ale są jakieś granice – żartowała po występie Małgorzata Walewska. – Wyszłaś tak dalece poza swoją strefę komfortu – dodała.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kamil Pawelski wylosował postać Jimmy’ego Helmsa z Londonbeat i utwór "I’ve Been Thinking About You". – To była taka dawka pozytywnej energii ten twój występ, że naprawdę no bardzo ci dziękuję – chwalił Menela Kacper Kuszewski.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kazik Mazur przeistoczył się w Karin Stanek i wykonał hit "Chłopiec z gitarą". – Jesteś naprawdę mistrzem w łapaniu damskich głosów – podsumowała Kasia Skrzynecka. – To co dzisiaj zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania – dodał Kacper.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Antek Smykiewicz wcielił się w Jamesa Baya i zaśpiewał "Hold Back The River". – Bardzo mnie wzruszyłeś swoim występem – powiedział Paweł Królikowski. Jurorzy byli dość jednomyślni.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Twoja twarz brzmi znajomo" - co nas czeka w następnym odcinku?

Po ich głosowaniu Katarzyna Dąbrowska miała 34 punkty a Antek Smykiewicz 33. Trzeci Kazik zgromadził ich 21. Uczestnicy zdecydowali, że 9. odcinek zwycięża Katarzyna Dąbrowska. Czek na 10 tysićcy przekazała Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci.

d214to7

A w kolejnym odcinku (filmowym): Kamil Pawelski - Joe Cocker (9 i ˝ tygodnia), Staszek Karpiel – Buůecka – Marti Pellow, Wet Wet Wet (Cztery wesela i pogrzeb), Ela Romanowska – Doris Day (Roztańczony buntownik), Iga Krefft -Lady Gaga (Narodziny gwiazdy), Kazik Mazur – Zdzisława Sośnicka (Akademia Pana Kleksa), Marta Wiejak – Fred Astaire (Blue Skies), Antek Smykiewicz – Ed Sheeran (Hobbit), Katarzyna Dąbrowska – Christina Aguilera (Burleska).

d214to7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d214to7