Trwa ładowanie...

"Twoja Twarz Brzmi Extra Znajomo": Agnieszka Popielewicz i Zofia Zborowska prowadzącymi nowy program

"Twoja Twarz Brzmi Extra Znajomo": Agnieszka Popielewicz i Zofia Zborowska prowadzącymi nowy programŹródło: AKPA
d1bhxo7
d1bhxo7

Zofia Zborowska była uczestniczką poprzedniej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka będzie mogła liczyć na wsparcie Agnieszki Popielewicz, która ma większe doświadczenie w roli prowadzącej. Artystka znana jest ze swojego ciętego języka - czy współprowadząca będzie w stanie ją choć trochę poskromić?

W sobotni wieczór, 12 marca na głównej antenie Polsatu zostanie zaprezentowany pierwszy odcinek 5. sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po każdym odcinku tego show o godz. 23:30 w Polsat Cafe będzie emitowany nowy program "Twoja Twarz Brzmi Extra Znajomo". Prowadzące, Zofia Zborowska oraz Agnieszka Popielewicz, za kulisami będą rozmawiać z jurorami i uczestnikami produkcji o treningach wokalnych oraz choreograficznych, a także o emocjach związanych z występami.

Gospodynie pokażą widzom również magiczną charakteryzatornię, w której polscy artyści - bohaterowie show, przechodzą zaskakujące metamorfozy. Ich nowe wcielenia do złudzenia przypominają ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

d1bhxo7

Przypomnijmy, że w rywalizacji o Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny śpiewająco zmagać się będą: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska, Agnieszka Twardowska, Marcin Rogacewicz, Adam Fidusiewicz, Dariusz Kordek i Jerzy Grzechnik. Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Za jurorskim stołem, obok Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Rafała Królikowskiego, zasiądzie nowy ekspert - zwycięzca 4. edycji show: Bartek Kasprzykowski.

Zobacz także: Zosia Zborowska o programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

d1bhxo7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bhxo7