Trwa ładowanie...
d39mcjx

"Twin Peaks" powraca. Kultowy serial Davida Lyncha od maja w HBO

Na tę wiadomość czekały miliony fanów "Miasteczka Twin Peaks". Nowa odsłona legendarnego serialu Davida Lyncha powróci na szklane ekrany już 22 maja. Produkcję będzie można obejrzeć wyłącznie na antenie HBO. Co jeszcze wiadomo o zbliżającej się premierze "Twin Peaks"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Twin Peaks
Twin Peaks (Materiały prasowe)
d39mcjx

Kontynuacja "Miasteczka Twin Peaks" składać będzie się z 18 epizodów. Serial zadebiutuje dwugodzinnym odcinkiem, którego fabuła nie jest jeszcze znana. Każda kolejna odsłona produkcji trwać będzie 60 minut.

"Twin Peaks" to serial wyprodukowany dla Showtime, autorstwa Davida Lyncha, Marka Frosta oraz wspierającej ich producentki Sabriny S. Sutherland. Najnowsza wersja obrazu w całości wyreżyserowana została przez Lyncha. "Twin Peaks" pojawi się nie tylko w Polsce, ale również w Rumunii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, w Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii oraz Bośni i Hercegowinie.

d39mcjx

"Miasteczko Twin Peaks" to jedna z najbardziej kultowych produkcji telewizyjnych w historii. Nagrodzona trzema Złotymi Globami produkcja przedstawia losy tytułowej miejscowości zamieszkiwanej przez różnego rodzaju ludzi. Ich najskrytsze sekrety wychodzą na jaw, gdy odkryte zostają zwłoki zamordowanej nastolatki.

Akcja serialu rozegra się dwadzieścia lat po tym, jak mieszkańcy miasteczka dowiedzieli się o śmierci Laury Palmer. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Kyle Maclachlan, Sheryl Lee, Kimmy Robertson i Everett McGill.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

"Twin Peaks" zadebiutuje na antenie HBO już 22 maja. Serial będzie można śledzić również online za pośrednictwem HBO GO. Co ważne, pierwszy i drugi sezon "Miasteczka Twin Peaks" pojawi się na antenie HBO3 (oraz na HBO GO) już 1 maja.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d39mcjx

Podziel się opinią

Share
d39mcjx
d39mcjx