WP

Twierdzą, że Michał Wiśniewski sprofanował godło. Oburzenie po koncercie

Michał Wiśniewski naraził się niektórym fanom. Wszystko przez kurtkę z białym orłem, którą założył na sylwestrowy koncert.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski (East News, Fot: East News)
WP

Michał Wiśniewski uchodził kiedyś za największego gwiazdora w Polsce. Niestety, z biegiem lat zespół Ich Troje zaczął wychodzić z mody, a nieroztropny wokalista roztrwonił swoją fortunę, zbliżając się do bankructwa. Nic dziwnego, że Wiśniewski korzysta z każdej możliwej okazji do tego, by zarobić. Gdy telewizja Polsat zaproponowała mu występ na koncercie sylwestrowym, musiał się bardzo ucieszyć.

Artysta starał się zrobić wielkie sceniczne show. Nie obyło się bez oblewania szampanem i szalonych stylizacji. Niestety, dobór garderoby gwiazdora nie wszystkim przypadł do gustu. Michał w trakcie występu miał na sobie czerwoną ramoneskę z białym orłem na plecach, co zdaniem części oburzonych internautów uderza w godność polskiego godła! Uważają oni, że posługiwanie się wspomnianym symbolem w trakcie imprezy o takiej konwencji jest wręcz profanacją.

WP
screen/ Polsat
Podziel się

Nie była to raczej zamierzona prowokacja, wymyślona przez Wiśniewskiego. Po raz kolejny okazuje się, że symbole narodowe i ich eksploatowanie to dla Polaków wyjątkowo sporna kwestia.

Zobacz też: Ceny alkoholu w Zakopanem w Sylwestra mogą zaskoczyć

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP