Trwa ładowanie...
13-07-2016 15:45

TVP2 zaskoczy widzów. Przygotowuje show "Kochanie, zabijamy nasze dzieci"

TVP2 zaskoczy widzów. Przygotowuje show "Kochanie, zabijamy nasze dzieci"Źródło: kadr z programu
d3yexzk

W każdym odcinku programu grono ekspertów ma odwiedzać rodziny, w których dzieci potrzebują zmiany nawyków żywieniowych i zwiększenia aktywności fizycznej. Dzieci zostaną poddane szeregowi badań medycznych i psychologicznych, rodzice natomiast za pomocą specjalnej animacji komputerowej zobaczą, jak za kilkadziesiąt lat będą wyglądać ich pociechy, jeżeli nie zmienią trybu życia. Następnie rodziny będą miały trzy tygodnie na wdrożenie zaleceń do specjalistów. Widzowie będą śledzić ich postępy i zobaczą ostateczną przemianę.

Reality show "Honey, We're Killing the Kids" był emitowany w BBC Three do 2007 roku. Brytyjski nadawca zrealizował cztery serie programu. Format sprzedano do ponad 10 krajów, m.in. do USA, Kanady, Australii, Nowej Zelandii, Ukrainy i Rosji.

Telewizja Polska zakupiła licencję na targach BBC Worldwide Showcase, organizowanych w tym roku w Liverpoolu. Prace nad polską wersją nadzorował Maciej Chmiel. Program, jak poinformował portal wirtualnemedia.pl, nazywa się roboczo "Kochanie, zabijamy nasze dzieci". O ile zamysł show jest słuszny, o tyle tytuł, jak na nadawcę publicznego wydaje się być kontrowersyjny, a przynajmniej wywołujący rozbieżne skojarzenia u widzów.

d3yexzk

Produkcja jest jeszcze w przygotowaniu. Obecnie jest kompletowane grono ekspertów, które będzie pomagało rodzinom uczestników. Nabór samych uczestników nie jest jeszcze prowadzony, dlatego nie wiadomo, czy show trafi na do jesiennej ramówki Dwójki.

Zobacz także: Smaszcz-Kurzajewska o TVP: "Każdy rząd wstawiał swoich szefów w mediach"

d3yexzk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yexzk