Trwa ładowanie...

TVP zachęcała do głosowania w Telekamerach na Piotra Kraśkę. Wpis usunięto

Share
TVP zachęcała do głosowania w Telekamerach na Piotra Kraśkę. Wpis usunięto
Źródło: AKPA
d1izo5h

Informacja o tym, że TVP wciąż uważa dziennikarza za jednego ze swoich najlepszych pracowników zdziwiła wczoraj wiele osób. Mimo że stacja jakiś czas temu zakończyła współpracę w szefem "Wiadomości", to nadal promowała jego nazwisko na własnym, internetowym profilu.

- Czy Piotr Kraśko otrzyma wyróżnienie w kategorii: osobowość telewizyjna? Głosujcie! - brzmiał kontrowersyjny wpis.

(fot. Twitter)
Źródło: (fot. Twitter)

Tuż pod postem pojawiła się fala negatywnych komentarzy. Internauci pytali się m.in. czy nowy prezes widział ten wpis oraz czy czasem konto TVP nie zostało zaatakowane przez hakerów. Większość jednak nie potrafiła pojąć, dlaczego w ogóle promuje się dziennikarza, którego samemu zwolniło się jakiś czas temu z pracy. Piotr Kraśko również postanowił odnieść się do tej sytuacji.

(fot. Twitter)
Źródło: (fot. Twitter)

Okazuje się jednak, że afera jaką wywołał ten post skłoniła administratorów konta Telewizji Polskiej do szybkiego usunięcia problematycznego zdjęcia. Prawdopodobnie zostało ono dużo wcześniej zaplanowane z datą późniejszej publikacji, o której po prostu ktoś zapomniał. Mimo iż inni nie mają szansy zobaczenia tej wpadki, to ci, którzy zdążyli to zrobić, z pewnością długo o tym nie zapomną.

Zobacz także: Kraśko i Lis na pewno dadzą sobie radę

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1izo5h

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1izo5h
d1izo5h