Trwa ładowanie...

Brat Cembrzyńskiej o alkoholizmie i melinie u siostry. Jest reakcja

W październiku w TVP1 wyemitowano odcinek programu "Alarm!" poświęcony życiu Igi Cembrzyńskiej. Informacje o aktorce czerpano od jej brata, który przed kamerami skarżył się, że od sześciu lat nie ma kontaktu z siostrą. Ta miała nadużywać alkoholu i robić melinę z domu. Na zdumiewające rewelacje zareagowała szwagierka Cembrzyńskiej.

Iga Cembrzyńska ma 83 lata. Mieszka ze swoją szwagierką Iga Cembrzyńska ma 83 lata. Mieszka ze swoją szwagierką Źródło: AKPA, Kadr z programu
d16gmg6
d16gmg6

W materiale, który zobaczyli widzowie TVP, brat Igi Cembrzyńskiej opowiadał o tym, że po śmierci męża jego siostra zaniedbała się. Miała nadużywać alkoholu, "w domu była melina". Wspominał, że zaalarmowany przez znajomych zabrał aktorkę na badania u specjalistów. Orzekli alkoholizm i początki Alzheimera. Cembrzyńska na kilka dni trafiła nawet do domu opieki w Skolimowie. W "Alarmie!" cytowano opinię opiekunów: "Zachowywała się jak osoba pozbawiona świadomości. Wychodziła rozebrana z pokoju na korytarz i do parku. Zdradzała objawy otępienia w wysokim stopniu".

Ale to nie wszystko. Z konta aktorki miało zniknąć 100 tys. dolarów, a przelewu miał dokonać brat zmarłego męża Cembrzyńskiej. - On wiedział, że ja wiem, że okradł moją siostrę. I nasze stosunki się jednego dnia zmieniły - opowiadał brat gwiazdy, któremu zależało na ubezwłasnowolnieniu siostry. Szwagier aktorki zaprotestował i zabrał Cembrzyńską do siebie. Od tamtej pory 83-latka mieszka na Kaszubach ze szwagierką.

To właśnie ona, Beata Madalińska-Kondratiuk, napisała do Plejady list z wyjaśnieniami.

d16gmg6

"Materiał zawiera szereg nieprawdziwych informacji dotyczących mojej osoby i rodziny Kondratiuków. Również sytuacja życiowa Igi Cembrzyńskiej oraz warunki, w jakich dziś mieszka, zostały przedstawione niezgodnie z rzeczywistością. Pragnę podkreślić, iż zainicjowany przez Zbigniewa C. program, jak również treści przez niego wygłaszane, wpisują się w wieloletnie, niezrozumiałe nękanie Igi Cembrzyńskiej" - twierdziła Madalińska-Kondratiuk.

"Zachowanie Zbigniewa C. jest dalszym powielaniem działań, za które został już skazany wyrokami polskich sądów. Pragnę wyrazić oburzenie wobec twórców programu, którzy w żaden sposób nie dokonali podstawowej weryfikacji faktów, nie dając mi jednocześnie możliwości odniesienia się do stawianych w materiale tez. Wyemitowanie programu 'Alarm!' przez TVP S.A. godzi w moje dobre imię, ale przede wszystkim obraża wielką artystkę Igę Cembrzyńską" - kontynuowała.

Beata Madalińska-Kondratiuk zdradziła, że brat Igi Cembrzyńskiej ma na koncie kilka wyroków. Jak czytamy na Plejadzie, był skazany za przywłaszczenie pieniędzy należących do Igi Cembrzyńskiej i jej męża Andrzeja Kondratiuka, a także za zakłócanie spokoju siostry - miała mówić nieprawdę opiece społecznej i policji.

d16gmg6

Kondratiuk zaznaczyła, że podejmie kroki prawne służące ochronie rodziny. Odcinek "Alarmu!" o Idze Cembrzyńskiej wciąż dostępny jest w sieci.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" opowiadamy o skandalicznych wczasach w pensjonacie "Biały Lotos", załamujemy ręce nad zdradą Henry’ego Cavilla oraz wspominamy największych mięśniaków kina akcji lat 80. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Kuriozalne sytuacje w “Wiadomościach” TVP. Wpadek nie brakowało

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d16gmg6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16gmg6