Trwa ładowanie...

TVP szykuje gratkę dla widzów. "Leśniczówka" z Krzysztofem Globiszem i Anną Seniuk na wiosnę

Telewizja Polska przygotowuje do wiosennej ramówki nową telenowelę. Tym razem zaprosi widzów do "Leśniczówki" z plejadą gwiazd.
Share
Anna Seniuk i Krzysztof Globisz jednymi z głównych bohaterów nowego serialu TVP
Anna Seniuk i Krzysztof Globisz jednymi z głównych bohaterów nowego serialu TVPŹródło: ONS.pl
dmqf3sh

W głównej roli zobaczymy Krzysztofa Globisza, dla którego będzie to powrót na ekrany po długiej przerwie związanej z chorobą. Przypomnijmy, że latem 2014 roku doznał udaru mózgu. Od tamtej pory dzięki rehabilitacji wrócił do sprawności na tyle, że stopniowo może pozwalać sobie na coraz bardziej wymagające zobowiązania zawodowe. Co prawda nie może jeszcze wrócić na ukochaną teatralną scenę, ale zaczyna już pracę na planie filmowym. W "Leśniczówce" aktor wcieli się w starszego mężczyznę po wypadku, któremu w powrocie do zdrowia będzie pomagać Anna Seniuk. W głównych rolach zobaczymy także Jolantę Fraszyńską i Marka Bukowskiego. Będziemy mogli obserwować, jak po przyjeździe z wielkiego miasta próbują się odnaleźć w życiu na prowincji. Jak poinformowal portal wirtualnemedia.pl, premiera serialu przewidziana jest na wiosnę przyszłego roku.

"Leśniczówka" to kolejny serial, który powstał w ramach programu "Nabór, Ocena, Selekcja". Przypomnijmy, że powstały już "Pod wspólnym niebem" i "Miasto skarbów". W obsadzie mają się pojawić także m.in. Marian Dziędziel, Henryk Talar, Paweł Deląg, Przemysław Bluszcz, Weronika Książkiewicz i Michał Czernecki. Z kolei jak donosi tygodnik "Rewia", za reżyserię będzie odpowiedzialny Maciej Żak, który kilka lat temu stworzył dla stacji serial "Rezydencja". Zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dmqf3sh

Podziel się opinią

Share
dmqf3sh
dmqf3sh