Trwa ładowanie...
d11o7mj

TVP stawia na Marcelinę Zawadzką. Zastąpi Basię Kurdej-Szatan

Marcelina Zawadzka jest jedną z ulubienic stacji TVP. Przed nią kolejne wyzwania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelina Zawadzka poprowadzi "The Voice od Poland"
Marcelina Zawadzka poprowadzi "The Voice od Poland" (East News)
d11o7mj

Niedawno media obiegła wiadomość o tym, że Basia Kurdej-Szatan nie poprowadzi już flagowych programów w TVP. Stacja jako przyczynę podała to, że gwiazdy jest za dużo na ekranie, a widzowie są już znudzeni jej osobą. Poszukano więc nowej następczyni.

W "The Voice Kids" Kurdej-Szatan zastąpi nowa gwiazda Telewizji Polskiej, Ida Nowakowska. Tancerka dała się poznać w dwóch innych produkcjach TVP, czyli "Bake Off-Ale ciacho!" i "Dance, dance, dance". Władze stacji są zachwycone celebrytką oraz jej pozytywnym usposobieniem.

ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan nie zniknie z show biznesu? "Popularność do największa waluta"

Magazyn "Party" sugeruje, że w "The Voice of Poland" to Marcelina Zawadzka ma zastąpić Basię Kurdej-Szatan. Choć kontrakt nie został jeszcze podpisany, to z modelką toczą się już zaawansowane rozmowy. To już niemal pewne, że zobaczymy ją u boku Tomasza Kammela i Macieja Musiała.

d11o7mj

Tuż po finale "The Voice of Poland" TVP wyemituje kolejne muzyczne show. Będzie to albo pierwsza edycja "The Voice Senior" lub kolejna "The Voice Kids". Program dla starszych wokalistów poprowadzi Marta Manowska. Widzowie pokochali prezenterkę w "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Przed nią kolejne wyzwania.

Barbara Kurdej-Szatan nie rozpacza nad stratą pracy w TVP. Po tym, jak stacja telefonicznie podziękowała gwieździe, otrzymała ona mnóstwo innych propozycji.

Już mówi się o tym, że aktorkę zobaczymy w Polsacie. W miniony weekend poprowadziła koncert w Opolu i wypadła świetnie. Spekuluje się również, że Kurdej-Szatan pojawi się w jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Czy przyjmie propozycję? Dowiemy się niebawem.

d11o7mj

Podziel się opinią

Share

d11o7mj

d11o7mj