Trwa ładowanie...
d2tacoo

TVP się nie poddaje. "Sonda 2” wraca na antenę

Pomimo tego, że wyniki oglądalności programu nie były zachwycające, Telewizja Polska zdecydowała, że zrealizuje piąty sezon popularnonaukowego formatu "Sonda 2".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Rożek
Tomasz Rożek (ONS.pl)
d2tacoo

Jak donosi serwis wirtulanemedia.pl od początku stycznia 2018 roku cykl "Sonda 2” będzie emitowany w TVP1 o nowej porze - w niedziele o godz. 9.45. Jednak czy to wystarczy, by poprawić wyniki oglądalności?

Średnia widownia premierowych odcinków czwartej edycji programu, emitowanych w niedziele około godz. 16.30, w okresie od 3 września do 12 listopada br. wyniosła zaledwie 500 tys. osób, co przełożyło się na 4,50 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 2,46 proc. w grupie komercyjnej. Choć nie są to najlepsze wyniki to TVP nadal wierzy w misyjny program i nie zamierza wprowadzać w nim wielkich zmian.

d2tacoo

- Nowy sezon nie będzie oznaczał rewolucyjnych zmian formatu programu. Będziemy się starali, by małymi kroczkami, przez ewolucję, poprawiać to co poprawy wymaga. Przez profil „Sondy 2” na Facebooku mamy ścisły kontakt z naszymi widzami. Wsłuchując się w to co do nas piszą staramy się zmieniać ten program tak, by z jednej strony zachował wysoką wartość merytoryczną, a z drugiej by był jak najlepiej odbierany przez naszych odbiorców - powiedział w rozmowie z wirtualnemedia.pl prowadzący Tomasz Rożek.

Oglądacie program "Sonda 2"?

Zobacz też: Sylwester w TVP. "Do tej imprezy dopłacimy wszyscy w podatkach"

d2tacoo

Podziel się opinią

Share

d2tacoo

d2tacoo