Trwa ładowanie...
db2mi87

TVP poświęciło minutę na materiał o WOŚP! Pozytywne zaskoczenie czy skandal?

W niedzielę, 14 stycznia, ruszył 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Telewizja Polska rok temu nie wspomniała ani słowa na temat szczytnej inicjatywny Jurka Owsiaka. Jak było w tym roku?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr ze stacji TVP Info
Kadr ze stacji TVP Info (facebook)
db2mi87

Od kiedy prezesem Telewizji Polskiej jest Jacek Kurski, zrezygnowano z pokazywania finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a stacja wcale nie kryje się z tym, że nie wspiera Jurka Owsiaka. Właśnie dlatego, w 2017 r., po raz pierwszy to TVN transmitował finał akcji. Podobnie jest w tym roku.

W 2017 r. ogromne zamieszanie w mediach wywołał fakt, że TVP nie wspomniała ani słowem o WOŚP-ie i rekordowej liczbie zebranych pieniędzy. Na władze stacji wylała się fala hejtu, dlatego teraz pojawiła sie krótka wzmianka o orkiestrze na TVP Info. Warto jednak zaznaczyć, że Telewizja Polska poświęciła temu tematowi zaledwie... minutę! W materiale podano jedynie konkretne wiadomości, czyli na co w tym roku zbierane są pieniądze, ilu wolontariuszy wzięło udział w akcji oraz ile jest sztabów.

Warto nadmienić, że portale internetowe na bieżąco informują o tym, ile udało uzyskać się datków czy jakie kwoty osiągają poszczególne aukcje. Stacja TVN przez cały dzień na bieżąco pokazuje, co dzieje się w sztabach w całej Polsce, a nawet poza granicami kraju. Czy minuta to nie za mało na materiał o tak wyjątkowej akcji?

db2mi87

Myślicie, że Telewizja Polska poda na koniec dnia kwotę, którą udało się uzbierać?

ZOBACZ TAKŻE: Owsiak i TVN stracą na pominięciu Dody? "Po co mieszać się w konflikt dwóch celebrytek?"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

db2mi87

Podziel się opinią

Share
db2mi87
db2mi87