ycipk-j368mm

TVP pokazała mecz zamiast show "Rolnik szuka żony". Internauci napisali, co o tym sądzą

Wydawać by się mogło, że, co jak co, ale sport Polacy kochają. Wygląda jednak na to, że program o miłosnych perypetiach rolników uwielbiają bardziej. Gdy TVP wyemitowała mecz siatkówki zamiast kolejnego odcinka show "Rolnik szuka żony", na stację posypały się gromy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony" ma dużą oglądalność
"Rolnik szuka żony" ma dużą oglądalność (Facebook.com)
ycipk-j368mm

Program telewizji został zmieniony, jednak zabrakło informacji na ten temat. Pojawiła się, co prawda, na oficjalnym, facebookowym profilu "Rolnika", lecz to za mało. Gdy widzowie włączyli Jedynkę, by obejrzeć ulubiony show, a zamiast niego zobaczyli polską drużynę siatkarzy, postanowili w sieci napisać, co o zmianie myślą. A nie myślą nic pochlebnego. Wielbicieli rolniczych amorów nie przekonał nawet fakt, że Polacy grali nie o byle co - walczyli o finał Mistrzostw Świata.

Fani "Rolnika" zobaczyli mecz zamiast kolejnego odcinka ulubionego programu materiały własne
Podziel się

Informacja o przesunięciu emisji odcinka na przyszły tydzień pojawiła się w internecie kilka godzin przed meczem, ale wielu fanów zaskoczyła. I zdenerwowała.

ycipk-j368mm

Ich reakcja? Wystarczy zerknąć na profil "Rolnika":

"Chamstwo. A kogo jakiś głupi mecz obchodzi? Nie każdy jest fanem. Nawet mój mąż poszedł spać Ludzie szanujmy się wzajemnie! Są inne kanały, gdzie leci, a Rolnik leci tylko na 1", "Kurski do dymisji!", "Chora decyzja!!! Tyle kanałów ma TVP w naziemnej, a akurat muszą puścić w Jedynce!!! Pewnie się bali, że Rolnik będzie miał lepszą oglądalność od siatkarzy!!! W dodatku mecz ten będzie także na kanałach Polsat, Polsat Sport i Super Polsat!!!", "O matko i znów nie ma co oglądać wieczorem, a się nastawiłam".

Zawrzało i na Twitterze.

ycipk-j368mm

Sądzicie, że jest się o co denerwować? Kolejny odcinek 5. edycji programu widzowie zobaczą już 7 października. Oby program widzom nie podpadł i nadal mógł chwalić się dużą oglądalnością.

ycipk-j368mm

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

ycipk-j368mm
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-j368mm

ycipk-j368mm
ycipk-j368mm