TVP podpadła widzom "Rolnik szuka żony". "Biada wam"

TVP podpadła widzom "Rolnik szuka żony". "Biada wam"
Źródło zdjęć: © Youtube.com

04.10.2018 09:43, aktual.: 04.10.2018 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy w niedzielę przekazano informację o tym, że odcinek "Rolnika" nie zostanie wyemitowany ze względu na mecz, widzowie się załamali. Dosłownie. Teraz chcą "zadośćuczynienia".

O tym, że ma program TVP ma wiernych widzów widać było chociażby po ostatniej sytuacji. Internauci masowo nie zgadzali się z tym, że premiera kolejnego odcinka została przeniesiona ze względu na rozgrywki siatkówki. I nie przemawiał nawet fakt, że była to walka o tytuł mistrza świata, którą zresztą polska reprezentacja wygrała. Upust emocjom dali w mediach społecznościowych. "A może nie każdego interesuje uganianie się za śmieszną piłką" - pojawił się głos w dyskusji.

Na Facebooku, kilka dni po wygranej Polaków opublikowano post, w którym napisano: "Już w niedzielę o 21:15 widzimy się z naszymi Rolnikami!". W komentarzach widzowie wciąż podkreślali swoje niezadowolenie i padły nawet pomysły na "zadośćuczynienie".

"Teraz powinny być dwa odcinki w niedziele, żeby zadość uczynić zawiedzionym", "Powinni wyemitować 2 odcinki w niedzielę", "Powinny być dwa odcinki za to" - apelowali internauci. "Tylko odwalcie jakiś numer i nie pokażcie nam rolnika. Oj, biada wam TVP" - grzmieli inni.

Kolejny odcinek już w niedzielę! Oby!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także