Trwa ładowanie...

TVP podpadła widzom "Rolnik szuka żony". "Biada wam"

Gdy w niedzielę przekazano informację o tym, że odcinek "Rolnika" nie zostanie wyemitowany ze względu na mecz, widzowie się załamali. Dosłownie. Teraz chcą "zadośćuczynienia".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

TVP podpadła widzom "Rolnik szuka żony". "Biada wam"Źródło: Youtube.com
d1ougfn
d1ougfn

O tym, że ma program TVP ma wiernych widzów widać było chociażby po ostatniej sytuacji. Internauci masowo nie zgadzali się z tym, że premiera kolejnego odcinka została przeniesiona ze względu na rozgrywki siatkówki. I nie przemawiał nawet fakt, że była to walka o tytuł mistrza świata, którą zresztą polska reprezentacja wygrała. Upust emocjom dali w mediach społecznościowych. "A może nie każdego interesuje uganianie się za śmieszną piłką" - pojawił się głos w dyskusji.

Na Facebooku, kilka dni po wygranej Polaków opublikowano post, w którym napisano: "Już w niedzielę o 21:15 widzimy się z naszymi Rolnikami!". W komentarzach widzowie wciąż podkreślali swoje niezadowolenie i padły nawet pomysły na "zadośćuczynienie".

"Teraz powinny być dwa odcinki w niedziele, żeby zadość uczynić zawiedzionym", "Powinni wyemitować 2 odcinki w niedzielę", "Powinny być dwa odcinki za to" - apelowali internauci. "Tylko odwalcie jakiś numer i nie pokażcie nam rolnika. Oj, biada wam TVP" - grzmieli inni.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ougfn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ougfn