Trwa ładowanie...

TVP po raz kolejny odwołuje emisję "Rolnik szuka żony". Widzowie nie będą zadowoleni

Ponad 3 miliony fanów, którzy obejrzeli ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" będą musieli poczekać na nowy aż... 2 tygodnie. 14 października stacja zrezygnowała z emisji programu.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Fani nie będą zadowoleni.
Fani nie będą zadowoleni.Źródło: Facebook.com, Fot: Facebook
d1gq3xn

Ostatnim razem TVP nie wyemitowana flagowego programu ze względu na finałowe rozgrywki polskiej reprezentacji w siatkówkę. Widzowie już wtedy wyrażali ogromne niezadowolenie. Choć ranga meczu niewątpliwie była ogromna. Wówczas Polska wygrała z Brazylią i tym samym zdobyła mistrzostwo świata w tej dyscyplinie.

"A może nie każdego interesuje uganianie się za śmieszną piłką" - pojawiały się głosy w dyskusji.

d1gq3xn

Okazuje się, że fani show muszą uzbroić się w cierpliwość po raz kolejny. W najbliższą niedzielę odcinek "Rolnika" również nie zostanie wyemitowany. Tym razem przez mecz piłki nożnej rozgrywany w Chorzowie między Polską a Włochami w ramach Ligi Narodów. "Ustawa nakazuje transmisję spotkań reprezentacji Polski na otwartej antenie" - wytłumaczyła stacja w komentarzach na Facebooku, a w programie tego dnia 'Rolnik szuka żony" nie jest przewidziany.

"Nie wierzę znowu?", "Pfff, masakra", "To niech "Rolnik" będzie o wcześniejszej godzinie puszczony", - pisali internauci. Niestety, fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Mecz rozpocznie się o 20:35.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1gq3xn

Podziel się opinią

Share
d1gq3xn
d1gq3xn