Trwa ładowanie...

TVP Info wyprzedza TVN 24. Coraz więcej osób włącza Telewizję Publiczną?

W ostatnim miesiącu kanały Telewizji Publicznej nie odnotowały spadków oglądalności, wręcz przeciwnie, radziły sobie całkiem nieźle. Co Polacy najchętniej włączali w październiku?
Share
TVP
TVPŹródło: PAP, Fot: Darek Delmanowicz/PAP
d3zrh0y

Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych stacji telewizyjnych w październiku 2017 r. należało do Polsatu, drugi był TVN, a na ostatnią lokatę podium awansowała TVP2, która wyprzedziła siostrzaną TVP1.

Co ciekawe najchętniej oglądanym programem informacyjnym w zeszłym tygodniu były "Wiadomości" TVP1, które 29 października br. na antenie tej stacji obejrzało 3,41 mln widzów. To nieco więcej niż najpopularniejsze konkurencyjne "Fakty" TVN, które na głównej antenie zgromadziły 3,40 mln widzów. Czy to znaczy, że TVP powoli odrabia straty? Wskazywać może na to fakt, że TVP Info, czyli kanał informacyjny Telewizji Publicznej, odnotował duży wzrost na poziomie 35,25 proc.Tym samym osiągnął nieco lepszą oglądalność niż TVN24.

Najchętniej oglądanym reality show w polskiej telewizji jest "Rolnik szuka żony". Program pod względem oglądalności ustępuje tylko ważnym wydarzeniom sportowym i telenoweli "M jak miłość". Odcinek show o rolnikach poszukujących miłości, pokazany 29 października br. miał aż 4,39 mln widzów.

d3zrh0y

Można powiedzieć, że TVP ma powody do radości. Oglądacie Telewizję Publiczną?

Zobacz też: "Insta war": gwiazdy TVP kontra gwiazdy TVN.

d3zrh0y

Podziel się opinią

Share
d3zrh0y
d3zrh0y