Trwa ładowanie...

TVP Info odświeżona na jesień. Nowe programy Popek, Bugały i Adamczyka

Telewizja Polska zaprezentowała nowości, jakie już jesienią pojawią się na ekranach. TVP Info będzie przyciągać znanymi twarzami w nowych rolach.

TVP Info odświeżona na jesień. Nowe programy Popek, Bugały i AdamczykaŹródło: East News
d4jxsbs
d4jxsbs

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, zupełnie nowy format otrzymała Anna Popek. Dziennikarka poprowadzi „Wstaje dzień”, czyli blok w porannym paśmie stacji. W programie znajdą się nie tylko informacje, ale też wieści z show biznesu, przegląd prasy i inetrnetu, oraz wiadomości z różnych regionów Polski czy lekkie felietony. „Wstaje dzień” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 6.30. Pierwszy odcinek już 27 sierpnia.

Na ekrany wraca także Ewa Bugała, która poprowadzi wieczorny program w TVP Info (wcześniej była reporterką „Wiadomości”, potem prowadziła program „Nie da się ukryć”, a ostatnio pracowała w zespole centrum informacji). Już od 2 września będzie prowadzić program „W pełnym świetle”. Każde wydanie programu będzie trwało niecałe pół godziny i ma w luźniejszym tonie komentować wydarzenia polityczne, a także zmiany, które wpłynęły na życie Polaków. „W pełnym świetle” będzie można oglądać w niedziele o 21.00.

Nowością na antenie TVP Info jest także „Strefa starcia” Michała Adamczyka. Prezenter w nowym programie (wcześniej prowadził audycję „Bez retuszu”). W przypadku tego show postawiono na nietypową formułę. Program będzie podzielony na cztery części, w której z gościem zaproszonym do studia będzie mógł rozmawiać nie tylko prowadzący, ale zaproszeni eksperci. Swoje pytania zadadzą także przedstawiciele publiczności. Bohaterem każdego odcinka będzie osoba publiczna, o której było głośno w danym tygodniu. Strefa starcia będzie nadawana w niedziele o 21.50.

d4jxsbs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jxsbs