Trwa ładowanie...

TVP Info najchętniej oglądanym programem informacyjnym! Widzowie Telewizji Republika przenieśli się na kanał Kurskiego?

Grudzień był dobrym miesiącem dla TVP Info, które może pochwalić pozycją lidera pośród kanałów informacyjnych za ten okres. Newsowa propozycja TVP zanotowała największy wzrost spośród pozostałych kanałów i przeskoczyła na wiodącą pozycję z pierwszego miejsca. Najmocniej straciła Telewizja Republika, czy jej widzowie przenieśli się do stacji nr.1 w grudniu?

TVP Info najchętniej oglądanym programem informacyjnym! Widzowie Telewizji Republika przenieśli się na kanał Kurskiego?Źródło: PAP
d4084mo
d4084mo

TVP Info może pochwalić się największym wzrostem oglądalności w zestawieniu opublikowanym przez Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group. Podobna sytuacja miała miejsce poprzednio w październiku 2017r., i wtedy Prezes TVP Jacek Kurski miał na nią swoje uzasadnienie: - Cieszę się, że Nielsen wykazał zwycięstwo TVP Info nad TVN24, ale zapewniam że w realu jest ono dwa razy większe. Na świadków biorę posłów Platformy Obywatelskiej, którzy zgodnie twierdzą że większy odzew mają zawsze po swoich występach w TVP Info, niż na antenie TVN24. Każdy poseł PO, z którym rozmawiałem podkreśla, że to właśnie my mamy rację w sporze o oglądalność – mówił. Nowych wyników jeszcze nie skomentował.

W grudniu pierwsze miejsce opuścił kanał TVN24 i przeniósł się na drugie miejsce. Tuż za nim znalazł się Polsat News. Największą ilość widzów straciła Telewizja Republika, a TVP Info króluje. Jeszcze niedawno wielu ludzi oburzały "paski grozy" w TVP Info. Stacji zarzucano tendencyjność i manipulowanie faktami. Natomiast obecnie kanał ogląda coraz więcej osób i pozycja lidera to potwierdza.

A wy, który kanał informacyjny najchętniej oglądacie?

d4084mo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4084mo