Trwa ładowanie...

TVP faworyzuje Górniak w spocie preselekcji do Eurowizji. Stacja już się tłumaczy

TVP faworyzuje Górniak w spocie preselekcji do Eurowizji. Stacja już się tłumaczyŹródło: ONS.pl
d4j0ndv

W spocie jurorce "Voice of Poland" poświęcono wyraźnie więcej czasu niż innym kandydatom, których zaledwie wymieniono z imienia i nazwiska. Poza tym Edyta Górniak zapowiadana jest jako największa gwiazda preselekcji. Przypominany jest również jej sukces na Eurowizji w 1994 roku. Fani pozostałych artystów, biorących udział w konkursie, są tym zniesmaczeni. Ze względu na wzburzenie wśród widzów, w sieci pojawiły się już aż trzy filmiki reklamujące preselekcję. Jednak to ten pierwszy, z Górniak w roli głównej, budzi największe emocje. Fani Eurowizji uważają, że wszyscy kandydaci powinni być traktowani tak samo.

- Wszyscy powinni być traktowani równo. Bez faworyzowania kogoś tam. Przykre, że tak to wygląda -napisał jeden z internautów.

- No i wiadomo kogo TVP faworyzuje...boja sie zwycięstwa Margaret na ESC wiec gloryfikują Edytę ze słaba piosenka zeby wszyscy sie jarali ze diva Eurowizji powraca ale na szczęście dla TVP nie przyniesie sukcesu i kasy wydawać nie bedzie trzeba... - dodał kolejny. (zachowana oryginalna pisownia)

d4j0ndv

Spot budzi skrajne emocje i stawia TVP w bardzo niekorzystnym świetle. Jak komentuje go reżyser konkursu?

- Wszystkie media przypominają sukces Edyty Górniak na Eurowizji. Trudno, żeby w TVP miała zapanować jakaś amnezja na ten temat. Zapewniam, że jeśli ktoś z uczestników kolejnych eliminacji zajmie wcześniej drugie miejsce na światowym finale Eurowizji, to również o tym będziemy wspominać- tłumaczył Radek Kobiałko.

Zgadzacie się z opiniami? TVP rzeczywiście faworyzuje jurorkę "Voice of Poland"?

(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)
(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)
(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)
d4j0ndv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j0ndv