TVN24 wciąż wstrzymuje emisję programu Krzysztofa Skórzyńskiego

Krzysztof Skórzyński jest gospodarzem programu "Sprawdzam"
Krzysztof Skórzyński jest gospodarzem programu "Sprawdzam"
Źródło zdjęć: © TVN

01.10.2021 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarz zawieszony w skutek wycieku maili ze skrzynki szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka nadal nie wraca na antenę. TVN24 przesunął emisję kolejnego odcinka programu prowadzonego przez Skórzyńskiego "Sprawdzam".

Nazwisko Krzysztofa Skórzyńskiego pojawiło się w kontekście afery mailowej Michała Dworczyka. Dziennikarz został zawieszony w pracy 20 września po tym, jak okazało się, że miał doradzać szefowi Kancelarii Premiera, czemu wcześniej stanowczo zaprzeczał. Po ujawnieniu maili Skórzyński nie zabrał głosu, a TVN24 prowadzi wewnętrzne dochodzenie w tej sprawie.

Oznacza to tymczasowe wstrzymanie emisji programu "Sprawdzam" prowadzonego przez Skórzyńskiego. Biuro prasowe TVN Grupa Discovery poinformowało o zmianach w piątkowej ramówce TVN24. 1 października widzowie zobaczą dłuższe wydanie "Faktów po Faktach" zamiast programu "Sprawdzam".

Po raz ostatni Krzysztof Skórzyński poprowadził swój format 17 września. Jak na razie "Sprawdzam" jest uwzględniony w październikowej ramówce. Nie wiadomo, kiedy władze TVN zamierzają podjąć decyzję w sprawie skompromitowanego dziennikarza.

Krzysztof Skórzyński jest związany z TVN od dekady. Od września 2020 r. prowadzi autorski program na żywo na antenie TVN24. W "Sprawdzam" analizuje newsy, którymi żyje Polska. Zaprasza też do rozmowy gości, którym zadaje niewygodne pytania.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także