Trwa ładowanie...
tvn
Michał Dziedzic
07-03-2018 14:58

TVN zamyka usta uczestnikowi "Hipnozy": "Informacje tylko po konsultacjach"

Nowy show TVN okazał się wielkim niewypałem. Produkcja nie odnotowała wysokich wyników oglądalności i zebrała bardzo negatywne recenzje większości internautów. Uczestnicy "Hipnozy" pytani o program nabierają wody w usta.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

TVN zamyka usta uczestnikowi "Hipnozy": "Informacje tylko po konsultacjach"Źródło: Instagram.com
d3cv4z2
d3cv4z2

Od początku duże wątpliwości budziła autentyczność uczestników show. Ciężko było uwierzyć, by rzeczywiście zostali zahipnotyzowani. Ich amatorska gra aktorska zdradzała, że nie są w żadnym hipnotycznym transie, a jedynie udają odmienny stan świadomości, by nieudolnie rozbawić publiczność. Jednym z uczestników, który wzbudził szczególne zainteresowanie czujnych internautów był niejaki Jacob, którego zaprezentowano w zajawce kolejnego odcinka. Twarz chłopaka mogła być już wcześniej znana amatorom niewyszukanej rozrywki.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Mężczyzna jest prawdziwym telewizyjnym recydywistą. Występował już w programie "Ex na plaży", "Gry małżeńskie", "Pierwsza randka" czy "Apetyt na miłość". Dotarliśmy do Jacoba, który na co dzień trudni się tańcem erotycznym, by powiedział w jaki sposób przeprowadzono casting na uczestników show. Musiało być to dosyć trudne bo wg. TVN-u jedynie 30% ludzi jest podatnych na hipnozę. Niestety wszystko owiane jest tajemnicą.

d3cv4z2

- Niestety nie mogę udzielić informacji. Mam umowę z TVN na udzielanie informacji tylko po konsultacjach – wyznał nam Jacob.

Myślicie, że producenci poddawali uczestników specjalnym badaniom, czy brali każdego z parciem na szkło?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3cv4z2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cv4z2