Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
waga ciężka
21-04-2020 20:08

TVN Turbo nie zwalnia tempa. Już 3 maja na antenie zobaczymy premierową produkcję

Dwie firmy, setki kilometrów do przejechania i zaskakujące ładunki do przewiezienia. W niedzielę 3 maja TVN Turbo startuje z nowym programem "Waga ciężka", w którym zajrzymy za kulisy biznesu transportowego.

TVN Turbo nie zwalnia tempa. Już 3 maja na antenie zobaczymy premierową produkcjęŹródło: Materiały prasowe
d1r4y1i
d1r4y1i

Jakie wyzwania stawiają przed bohaterami programu "Waga ciężka" wymagający klienci? Jak ekipy radzą sobie z nietypowymi ładunkami i goniącym czasem? Czy na tym interesie da się zarobić? Dziś transport lądowy jest wstanie dostarczyć niemal każdy ładunek. Wiąże się to jednak ze skomplikowanymi procesami logistycznymi podczas planowania tras oraz piętrzącymi się problemami w trakcie przejazdu.

W programie "Waga ciężka" będzie można śledzić codzienne zmagania pracowników zarówno dużego przedsiębiorstwa transportowego, jak i małej, lokalnej firmy. Kamery będą towarzyszyły im w trasie, w biurze, w warsztacie. Z jakimi wyzwaniami muszą zmagać się każdego dnia?

TVN Turbo dysponuje niezwykle bogatą biblioteką treści, obejmującą programy rozrywkowe, poradnikowe, motoryzacyjne, edukacyjne i wiele innych pozycji programowych, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród widzów.

Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

W ramówce stacji znajdziecie wiele premier. We wtorki "Zawodowi handlarze" - nikt nie zna się na samochodach tak jak oni. To prawdziwi pasjonaci, którzy nawet ze sterty złomu potrafią wyłowić prawdziwe motoryzacyjne okazje. W środy "Wyburzacze" - w tym sezonie TVN Turbo zaprezentuje zupełnie nowych fachowców i niespotykane dotąd w programie metody wyburzania. Kolejna propozycja to "Megatransporty", czyli przygody z transportem ponadgabarytowym.

d1r4y1i

Fachową poradą służy niezawodny Adam Kornacki, który z sukcesami pomaga klientom znaleźć wymarzone auto w programie "Zakup kontrolowany za granicą". Fanom stacji nie umkną "Najlepsze premiery motoryzacyjne" - ranking najważniejszych premier prezentujemy w soboty. Widzowie mogą liczyć na rzetelne oceny.

Od poniedziałku do piątku Marcin Orzepiński i Kacper Jeneralski w "Raporcie Turbo" oraz w sobotę redakcja "Raportu Technologicznego" przekazują nieprzebrane informacje na tematy motoryzacyjne. Dodatkowo w każdą niedzielę emitowany jest "Raport końcowy", czyli najciekawsze, wyselekcjonowane informacje z całego tygodnia.

d1r4y1i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1r4y1i