Trwa ładowanie...

TVN Style szykuje letni "Magiel towarzyski" i wakacyjną "Panią gadżet"

TVN Style szykuje letni "Magiel towarzyski" i wakacyjną "Panią gadżet"Źródło: AKPA
d4fomga
d4fomga

Latem na antenie kanału TVN Style mają się pojawić się wakacyjne wydania ”Magla towarzyskiego”i “Pani gadżet”. - Pracujemy nad tym - przyznaje Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, dyrektor TVN Style.

”Magiel towarzyski” emitowany byłby latem już drugi raz, zaś “Pani gadżet” po raz pierwszy. Programy miałyby być realizowane m.in. w plenerze. - Myślimy o tym, by ”Magiel towarzyski” zawitał też do prawdziwego magla czy do salonu fryzjerskiego - dodaje Łupina.

W ”Maglu towarzyskim” Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz Kin komentują teksty z prasy dotyczące świata show biznesu i rozmawiają z gośćmi. Z kolei w magazynie “Pani gadżet” Anna Nowak - Ibisz prezentuje ciekawe gadżety.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d4fomga

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d4fomga
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fomga