Trwa ładowanie...
ycipk-3yb3sm

TVN rezygnuje z programu na żywo "Big Brother Raport"

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie poprowadzą już "Big Brother Raport" na żywo. Stacja nie komentuje tej decyzji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother Raport" znika z anteny TVN7
"Big Brother Raport" znika z anteny TVN7 (East News)
ycipk-3yb3sm

"Big Brother Raport" można było oglądać w TVN7 w soboty o 20:00. W czasie realizowanego na żywo programu Filip Chajzer i Małgorzata Ohme m.in. rozmawiali z rodziną i przyjaciółmi osób nominowanych. Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, w czwartek stacja podjęła decyzję o tym, że nie będzie kontynuuowała tego formatu.

ZOBACZ: Krzysztof Gojdź zapewnia: ""Big Brother" idzie na żywioł"

ycipk-3yb3sm

Zamiast tego od najbliższej soboty (20 kwietnia) widzowie będą mogli oglądać standardowe odcinki "Big Brothera", które dotychczas można było oglądać tylko w dni powszednie.

Faktem jest, że widzowie niekoniecznie polubili duet Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. W komentarzach wielokrotnie dawali wyraz swojemu niezadowoleniu.

Premiera reality-show odbyła się 17 marca, a mieszkańcy będą mieszkali w luskusowej willi przez 91 dni. Finał planowny jest na 16 czerwca. Do willi w podwarszawskim Gołkowie wprowadziło się kikunastu uczestników. W domu jest blisko 70 kamer, które śledzą każdy ich ruch. Widzowie oprócz klasycznych odcinków codziennie o 20:00, mogą też przez całą dobę śledzić poczynania mieszkańców na Playerze na żywo.

Oprócz tego obok domu wybudowano studio, gdzie po każdym odcinku Filip Chajzer na gorąco kommentuje to, co dzieje się w środku.

ycipk-3yb3sm

Główną prowadzącą show jest Agnieszka Woźniak-Starak, która zapewnia, że ta praca daje jej ogromną satysfakcję. Oprócz niej jest również Bartek Jędrzejak, który wyprowadza z willi osoby żegnające się z programem.

Śledzicie wydarzenia z domu Wielkiego Brata?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yb3sm

ycipk-3yb3sm
ycipk-3yb3sm