Trwa ładowanie...

TVN rezygnuje z programu na żywo "Big Brother Raport"

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie poprowadzą już "Big Brother Raport" na żywo. Stacja nie komentuje tej decyzji.

TVN rezygnuje z programu na żywo "Big Brother Raport"Źródło: East News
d3vwn0q
d3vwn0q

"Big Brother Raport" można było oglądać w TVN7 w soboty o 20:00. W czasie realizowanego na żywo programu Filip Chajzer i Małgorzata Ohme m.in. rozmawiali z rodziną i przyjaciółmi osób nominowanych. Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, w czwartek stacja podjęła decyzję o tym, że nie będzie kontynuuowała tego formatu.

ZOBACZ: Krzysztof Gojdź zapewnia: ""Big Brother" idzie na żywioł"

Zamiast tego od najbliższej soboty (20 kwietnia) widzowie będą mogli oglądać standardowe odcinki "Big Brothera", które dotychczas można było oglądać tylko w dni powszednie.

d3vwn0q

Faktem jest, że widzowie niekoniecznie polubili duet Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. W komentarzach wielokrotnie dawali wyraz swojemu niezadowoleniu.

Premiera reality-show odbyła się 17 marca, a mieszkańcy będą mieszkali w luskusowej willi przez 91 dni. Finał planowny jest na 16 czerwca. Do willi w podwarszawskim Gołkowie wprowadziło się kikunastu uczestników. W domu jest blisko 70 kamer, które śledzą każdy ich ruch. Widzowie oprócz klasycznych odcinków codziennie o 20:00, mogą też przez całą dobę śledzić poczynania mieszkańców na Playerze na żywo.

Oprócz tego obok domu wybudowano studio, gdzie po każdym odcinku Filip Chajzer na gorąco kommentuje to, co dzieje się w środku.

Główną prowadzącą show jest Agnieszka Woźniak-Starak, która zapewnia, że ta praca daje jej ogromną satysfakcję. Oprócz niej jest również Bartek Jędrzejak, który wyprowadza z willi osoby żegnające się z programem.

Śledzicie wydarzenia z domu Wielkiego Brata?

d3vwn0q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vwn0q