Trwa ładowanie...

TVN przygotowuje kontrowersyjny program "Hipnoza". Filip Chajzer odpowiada na hejt

Jeszcze nie trafił na ekrany, a już wzbudza kontrowersje. Nowy program TVN-u namiesza w polskiej telewizji. Rozmawialiśmy z pierwszymi uczestnikami produkcji, którzy poddani hipnozie, już dziś czują się gwiazdami. Poznajcie szczegóły!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

TVN przygotowuje kontrowersyjny program "Hipnoza". Filip Chajzer odpowiada na hejtŹródło: TVN/x-news, fot: tvn
d39snb9
d39snb9

Choć do premiery pierwszego odcinka jeszcze niecałe dwa tygodnie, internauci już dzisiaj na programie nie zostawiają suchej nitki. "Hipnoza" szumnie reklamowana jest w mediach i na ulicach miast. Nie każdy jednak jest przekonany, czy brytyjski format sprawdzi się w Polsce.

Niech jeszcze zahipnotyzują widzów, żeby chcieli to oglądać. Sam obejrzę pierwszy odcinek tylko i wyłącznie z ciekawości, bo nic nie zachęca mnie do tego programu. Zapowiada się żenujący poziom poczucia humoru i zmarnowany czas przed telewizorem... - pisze jeden z internautów.

Jak na hejt skierowany pod adresem kontrowersyjnej "Hipnozy" reaguje gospodarz programu, Filip Chajzer? - Nikt jeszcze nie widział pierwszego odcinka. Ja też nie. Jeśli w internecie jest głośno na temat programu, to dobrze. Nie ważne co mówią, byleby mówili? Zobaczymy.

WP Gwiazdy Exclusive
Źródło: WP Gwiazdy Exclusive, fot: Oskar Netkowski

Jest to pierwszy tego typu program w Polsce, w którym zahipnotyzowani ludzie będą mogli wygrać nagrody pieniężne. Kontrowersje wzbudzają kwestie moralne, czy w stanie hipnozy nie nagniemy swojego systemu wartości. W końcu nie znamy poleceń hipnotyzera.

d39snb9

Show, który oparty jest o brytyjski format "You're back in the room" reżyseruje Wojciech Iwański. W programie wystąpią nieznający się wcześniej uczestnicy, którzy zawalczą o 50 tys. złotych. Będą mieli do wykonania pięć pozornie prostych zadań, których podejmą się w stanie hipnozy. W każdym odcinku udział weźmie gwiazda, która będzie żywym obiektem do wykonywania zadań przez zahipnotyzowanych. Gośćmi specjalnymi będą: Joanna Kurowska, Ewa Kasprzyk, Anna Wendzikowska, Monika Mrozowska i Kasia Kwiatkowska. Uczestnicy mają za zadanie między innymi zrobić im masaż stóp, depilację czy nałożyć maseczkę.

Co zobaczymy w pierwszym odcinku?

- Jesteś przekonany, że… - tymi słowami Artur Makieła, certyfikowany hipnotyzer należący do British Association of Hipnotherapy, rozpocznie zabawę, która jak piszą producenci - zarażać będzie ogromną dawką humoru i śmiechu. Pięcioosobowe drużyny będą rywalizować ze sobą o nagrodę pieniężną, wykonując określone, pozornie proste zadania.

WP Gwiazdy Exclusive
Źródło: WP Gwiazdy Exclusive, fot: Oskar Netkowski

Na formułę programu składa się pięć konkurencji, a w odcinku otwierającym edycję będą to:

1. Przygotowanie kolorowych drinków/ koktajli.
2. Ułożenie z liter wykonanych z kwiatów napisu "Nasz hipnotyczny ogród".
3. Quiz szkolny.
4. Gra z udziałem gwiazd. W tym odcinku jest to "Spa".

5. Przenoszenie piłek w laserowym ringu. Żeby utrzymać zarobioną w pierwszych czterech konkurencja kwotę, uczestnicy muszą przenieść 250 piłek.

Format zadebiutował w 2015 r. i do tej pory powstało kilka edycji m.in. w Wielkiej Brytanii, Australii, Kolumbii, USA, Słowenii, Nowej Zelandii czy Francji. Program jest dobrze przyjmowany przez widzów, dlatego na 2018 r. szykowane są kolejne lokalne wersje, w tym właśnie w Polsce.

WP Gwiazdy Exclusive
Źródło: WP Gwiazdy Exclusive, fot: Oskar Netkowski

Emisja pierwszego odcinka już 3 marca o godzinie 21.30. Program oglądać będzie można w każdą sobotę w TVN. Stacja nastawia się na sukces, ponieważ show telewizyjny sprawdził się już w kilku innych krajach. Czekacie na "Hipnozę"? A może uważacie ten program za kontrowersyjny? Podzielcie się z nami swoimi uwagami w komentarzach.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d39snb9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39snb9