Trwa ładowanie...

TVN przeprasza Katarzynę Zielińską. Aktorka wygrała proces

Od zakończenia programu "Na językach" minęły już dwa lata. TVN nadal jednak zbiera żniwo po kontrowersyjnym show, które prowadziła Agnieszka Szulim. Stacja przegrała proces z Katarzyną Zielińską i musiała opublikować przeprosiny. Nieźle je ukryli.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

TVN przeprasza Katarzynę Zielińską. Aktorka wygrała procesŹródło: ONS.pl, fot: Daniel Wysocki
dkkup3r

W jednym z odcinków programu w 2014 roku pokazano materiał, gdzie kobieta przypominająca Zielińską w zaawansowanej ciąży pali papierosy i pije alkohol. Żart nie spodobał się aktorce, która spodziewała się wówczas swojego pierwszego dziecka. Sprawa trafiła do sądu. Po czterech latach gwiazda może cieszyć się wygranym procesem.

TVN faktycznie przeprosił Zielińską, choć trzeba przyznać, że ciężko natrafić na ich oświadczenie. Zamieścili je na platformie Player. Mogą je zobaczyć tylko te osoby, które będą chciały obejrzeć archiwalne odcinki "Na językach". Po wejściu w odpowiednią zakładkę, ukazuje się komunikat:

"TVN S.A. przeprasza Panią Katarzynę Zielińską za naruszenie jej dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności oraz dobrego imienia w programie Na językach (sezon 4, odcinek 1) z dnia 7 września 2014 roku przez rozpowszechnienie materiału audiowizualnego sugerującego, że Powódka korzysta ze szkodliwych używek, będąc w zaawansowanej ciąży. Niniejsze oświadczenie ukazuje się na skutek przegranego procesu sądowego."

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dkkup3r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkkup3r
dkkup3r