Trwa ładowanie...
06-11-2008 10:13

TVN nie planuje rozstać się z przebojową „Nianią”!

TVN nie planuje rozstać się z przebojową „Nianią”!Źródło: AKPA
d220dof
d220dof

Wbrew wcześniejszym doniesieniom, już w styczniu przyszłego roku ruszają zdjęcia do kolejnej, dziewiątej, serii przygód zwariowanej "Niani".

Z tak ciekawą i zaskakującą osobowością jak Frania Maj nie sposób się rozstać. Podbiła serca polskiej publiczności. Zdobyła sympatię Fran Drescher, producentki i odtwórczyni głównej roli w oryginalnej wersji sitcomu "The Nanny". Trudno zatem wyobrazić sobie sobotni wieczór bez błyskotliwej Frani Maj!

Zaskakujące losy Frani Maj widzowie śledzą na antenie TVN już od ponad trzech lat. Do tego czasu wyprodukowano 119 odcinków, które złożyły się na 8 sezonów. W tej chwili emitowana jest seria siódma, z jubileuszowym setnym odcinkiem i niespodzianką, na miarę jubileuszu. Prezent, jaki przygotowali twórcy serialu dla jego fanów, związany jest z niedawnym pobytem Fran Drescher w Polsce.

Amerykańska aktorka i producentka oryginalnej wersji sitcomu "The Nanny" spotkała się z odtwórczynią głównej roli polskiej wersji "Niani" – Agnieszką Dygant. Czego Frani Maj życzyła Fran Fine zobaczymy już w setnym odcinku.

Wbrew temu, co sugeruje prasa, wiosną przyszłego roku, na antenie TVN zobaczymy ósmy sezon przygód "Niani". I nowe gościnne gwiazdy, mi.in. Irenę Kwiatkowską, Agnieszkę Chylińską, Daniela Olbrychskiego oraz Bożenę Dykiel.

d220dof
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d220dof