Trwa ładowanie...
14-06-2016 10:54

TVN manipulował informacjami? Stacja odpiera zarzuty

Share
TVN manipulował informacjami? Stacja odpiera zarzutyŹródło: kard z programu
d44zis2

Przypomnijmy, że w materiale najbardziej wzburzyło ich usunięcie symbolu Polski Walczącej z budynku Polskiej Akcyjnej Spółki Telefonicznej, który widniał w tle za maszerującymi ludźmi. - No proszę najpierw jest symbol Polski Walczącej (na budynku, na zdjęciu zamieszczonym na stronie TVN) a potem zostaje sprytnie usunięty... (w materiale z parady). No cóż odbiera się Polakowi możliwość utożsamiania się z symbolem... tylko w jakim celu to usunięto? - napisał na Facebooku jeden z internautów (zachowano oryginalną pisownię).

Zarówno materiał jak i wpis wywołał gorącą dyskusję, w której jedni ostro zarzucali stacji manipulację, drudzy bronili zabiegu, gdyż ich zdaniem pozostawienie symbolu PW mogłoby wywołać oburzenie środowisk prawicowych. TVN postanowił odpowiedzieć na stawiany zarzut i wytłumaczyć, dlaczego niefortunny materiał miał taką formę.

Uprzejmie informujemy, że w "Faktach" nie było i nie ma miejsca na jakiekolwiek manipulacje. Opisana sytuacja była tylko i wyłącznie skutkiem tzw. błędu ludzkiego. Osoba odpowiedzialna za błąd poniesie konsekwencje – napisało do Wirtualnej Polski biuro prasowe TVN.

d44zis2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44zis2
d44zis2