Trwa ładowanie...

TV śniadaniowa na wakacje. SPRAWDŹ!

Share
TV śniadaniowa na wakacje. SPRAWDŹ!
Źródło: AKPA
dpaih0e

[

]( http://www.fakt.pl )

dpaih0e

Choć wakacje jeszcze się nie zaczęły, to największe polskie stacje już dziś myślą, jak urozmaicić swoim widzom letnie poranki. Nam udało się dowiedzieć, czym zaskoczą telewidzów w porannych programach.

W wakacje „Kawa czy herbata” będzie nadawana od poniedziałku do piątku. Pogram towarzyszyć będzie wyścigowi Tour de Pologne, a także odwiedzi około dwudziestu polskich miast. Ważnym wątkiem w wakacyjnych wydaniach „Kawy czy herbaty” będzie też Polska Prezydencja w radzie Unii Europejskiej.

– Będziemy w tym roku jechać wraz z Tour de Pologne. Nasz samochód – pomalowany w barwy „Kawy czy herbaty”, będzie miał swoje miejsce tuż za peletonem. Będziemy chcieli pokazać ten wyścig nie od strony sportowej, ale krajobrazowej. Ukażemy też kulisy tego przedsięwzięcia od strony organizacyjnej – mówi nam Paweł Pochwała, szef „Kawy czy herbaty”.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Natomiast Michał Olszański – gospodarz Dwójkowego „Pytania na śniadanie” zdradza nam, jaką formułę będzie mieć śniadaniowy program w wakacje.

dpaih0e

– Od lipca będzie w „Pytaniu na śniadanie” kilka zmian. Po pierwsze będzie trochę roszad wśród par prowadzących, po drugie każdy z duetów będzie prowadził program przez kolejnych pięć dni w tygodniu – mówi nam Michał Olszański. I dodaje: – Mam nadzieję, że moja partnerka pozostanie ta sama. Świetnie się dogaduję z Anną Popek i nie wyobrażam sobie, żebym miał prowadzić program z kimś innym. Z tego co wiem, to nasza para jest bardzo dobrze odbierana przez widzów – podsumowuje.

Dziennikarka przyznaje, że te bardzo lubi współpracę z Michałem Olszańskim. – Dobraliśmy się na zasadzie kontrastu, a to jest zawsze dobry pomysł, aby zaistnieć na antenie. Plany wakacyjne ustalamy najpierw ze sobą, a dopiero potem z rodziną, bo musimy się tak zgrać, żebyśmy nie wyjechali w tym samym czasie – opowiada ze śmiechem Popek. I dodaje, że właśnie wyjeżdża służbowo do Wrocławia. – Mieszkałam to miasto i go uwielbiam. Wrocław pretenduje do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury, więc jest okazja zrobić o nim program, który na antenie widzowie zobaczą już 18 czerwca – podsumowuje.

Natomiast „Dzień Dobry Wakacje” w TVN nadawane będzie latem tylko w weekendy. Niestety, stacja na razie nie chce zdradzać zbyt wiele szczegółów na temat programu. – Nie wiadomo jeszcze, jakie pary będą prowadzić „Dzień Dobry TVN". Co ciekawego znajdzie się w programie? To będzie niespodzianka – mówi nam osoba z promocji TVN.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Krupa i jej krągły brzuszek! Czyżby coś zwiastował?

dpaih0e

Zobacz także:

Co wiemy o kanapce?

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dpaih0e

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpaih0e
dpaih0e