Trwa ładowanie...

TV Puls: Ewelina Kopic nową twarzą stacji!

TV Puls: Ewelina Kopic nową twarzą stacji!Źródło: AKPA
dmv1z80
dmv1z80

TV Puls do wiosennej ramówki wprowadzi trzy nowe programy o charakterze lifestylowym – dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Wśród nich znajdzie się m.in. magazyn o show biznesie, który poprowadzi znana z Polsat News Ewelina Kopic.

Stacja stworzy nowe pasmo lifestylowe, które emitowane będzie w dni powszednie między 14.00 a 15.30, kosztem części powtórek telenowel. Znajdą się w nim trzy polskie pozycje. Pierwszą z nich będzie cykl “Menu na miarę”. Poprowadzi go finalistka konkursu “Gotuj o wszystko!” organizowanego przez ”Dzień Dobry TVN” Olga Głębicka, która w każdym odcinku pomagać będzie innej rodzinie w przygotowaniu przyjęcia czy uroczystej kolacji. Podpowie co ugotować i jak urządzić całą uroczystość.

Drugą pozycją będzie program “No problem!”, prowadzony przez amerykankę Erin Murphy, od 11 lat mieszkającą w Polsce. Będzie ona pomagać ludziom radzić sobie z różnymi problemami, jak np. schudnięcie po ciąży, zmiana sposobu ubierania czy poszukiwanie niani. Prowadzącej towarzyszyć będzie sztab ekspertów np. stylistów.

Wzorem konkurencji na antenie TV Puls pojawi się też magazyn showbiznesowy. Zatytułowany on będzie “W blasku fleszy”. Znajdą się w nim relacje z imprez, plotki o gwiazdach, przegląd prasy kolorowej. W programie stały kącik będzie mieć znany paparazzo Przemysław Stoppa – kamera stacji przyglądać się będzie jego pracy i pokazywać jego zdjęcia.

“W blasku fleszy” poprowadzi Ewelina Kopic, która do Pulsu przechodzi z Telewizji Polsat. W kanale Polsat News prowadziła ona poranne pasmo “Nowy dzień” i “Encyklopedię zdrowia”, a w Polsat Cafe talk-show “Grunt to rodzinka”. Wcześniej Kopic pracowała w TVP 2, gdzie była prezenterką studia oprawy i ”Pytanie na śniadanie”. Karierę telewizyjną zaczynała w TVP Katowice.

dmv1z80

Wszystkie trzy wspomniane magazyny trwać będą po około 25 minut i będą mieć premierę raz w tygodniu. Poza nimi w nowym, lifestylowym paśmie TV Puls pokazywać będzie też produkcje zagraniczne, jak m.in. amerykański talk-show “Dr. Phil”, programy z metamorfozami 10 lat mniej i “Zostań gwiazdą” czy poradnicza “Słodka szkoła Rachel”.

Wiosną nie będzie natomiast polskich nowości w paśmie wieczornym, kierowanym głównie do mężczyzn. Kolejne serie “Dziewczyn na ekran” i “Dyżuru” kanał planuje wyemitować jesienią br. Zaś z cyklu “Z archiwum policji” TV Puls zrezygnowała z powodu niskiej widowni.

Wieczorami stacja nadawać będzie nowe odcinki znanych widzom programów zagranicznych jak np. “Shockwave”, “Podniebny horror”, “Szpital. Nagłe przypadki” czy pozycji przedstawiających mieszane sztuki walki. Będą też nowe filmy akcji, w tym produkcje karate z Jackie Chanem.

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

dmv1z80

[

10 lat od tragicznej śmierci prezentera „5-10-15” ]( http://teleshow.pl/gid,13090110,img,13091159,kat,1024837,title,10-lat-od-tragicznej-smierci-prezentera-5-10-15,galeria.html )
[

Młynarska rozebrała się na wizji! ]( http://teleshow.pl/gid,13101775,img,13101797,kat,1024835,title,Mlynarska-rozebrala-sie-do-pracy,galeria.html )
[

Gwiazda "Majki" wygląda koszmarnie! ]( http://teleshow.wp.pl/instynkt-marieta-zukowska-wyglada-fatalnie-6026602063090305g )
[

Jak dziś wyglądają bohaterowie „Kevina…”? ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-dzis-wygladaja-bohaterowie-kevina-6025276617331841g ) Wiosenna ramówka TV Puls ruszy 12 marca br.

dmv1z80
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmv1z80