Trwa ładowanie...
d3caeor
Discovery Channel

Turbo piątki w Discovery Channel. Premiera nowych serii programów motoryzacyjnych

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Turbo piątki w Discovery Channel. Premiera nowych serii programów motoryzacyjnych
(Discovery Channel)
d3caeor

Od 21 marca, w godz. 21.00-23.00 na antenie stacji zagoszczą premierowe odcinki trzech popularnych serii, będących prawdziwą gratką dla każdego miłośnika samochodów. Nowe sezony programów "Auto-reaktywacja", "Fani czterech kółek" i "poTURBOwani" to fascynujące spotkania z legendarnymi pojazdami i znakomitymi mechanikami, którzy potrafią nawet najbardziej wysłużonego samochodowego klasyka zamienić w motoryzacyjne cacko. Zobacz na własne oczy, jak zapomniane auta odzyskują dawny blask.

"Auto-reaktywacja" Premiera w piątek, 21 marca 2014 r. o godz. 21.00

W programie "Auto-reaktywacja" amator klasycznych samochodów Richard Rawlings i mechanik Aaron Kaufman wyruszają na poszukiwania wiekowych i zapomnianych gruchotów. Przeszukują garaże i stodoły w Teksasie oraz w okolicznych stanach, a swoje znaleziska transportują do warsztatu Gas Monkey Garage w Dallas. W rękach tych dwóch samochodowych maniaków wysłużone perełki motoryzacji odzyskują dawny blask, by następnie trafić do nowych właścicieli. Rawlings i Kaufman doskonale zdają sobie sprawę, że czas to pieniądz, dlatego zrobią wszystko, aby jak najszybciej odnowić wysłużone klasyki. Przez ich ręce przewinęły się setki wyjątkowych pojazdów. Jakie cacka uda im się odnaleźć tym razem?

d3caeor

"Fani czterech kółek" Premiera w piątek, 21 marca 2014 r. o godz. 22.00

Legendarny dealer samochodowy Mike Brewer i znakomity mechanik Edd China to z pewnością jedni z największych pasjonatów motoryzacji w całej branży. W nowej odsłonie "Fanów czterech kółek" ci samochodowi fanatycy ocenią z perspektywy czasu swoje dotychczasowe przedsięwzięcia. Wspólnie ustalą rankingi pojazdów, dzieląc je na kilka osobnych kategorii. W ten sposób poznamy 5 legend szos z lat 80. czy piątkę najlepszych aut małolitrażowych. Przekonamy się także, jakie są zdaniem Mike'a i Edda najlepsze samochody wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych i najbardziej pożądane pojazdy wyścigowe. Dowiemy się również, jakie pojazdy zaliczają się do piątki najlepszych zdaniem widzów aut, które przewinęły się przez 10 sezonów "Fanów czterech kółek". Które samochody okażą się bezkonkurencyjne?

"poTURBOwani" Premiera w piątek, 21 marca 2014 r. o godz. 23.00

Zapraszamy na spotkanie ze słynnym ekspertem motoryzacyjnym Chipem Fosse'em, który wraz z ekipą mechaników zamienia rozpadające się gruchoty w lśniące, szybkie maszyny. Ta fantastyczna seria programów skupia się nie tylko na renowacji klasycznych aut. Wiele dowiemy się także o silnym, emocjonalnym stosunku człowieka do jego samochodu. Mechanicy zaskoczą właścicieli aut i pomogą ich klasycznym pojazdom odzyskać dawny blask. Tym razem w ręce telewizyjnych mechaników trafią m.in. pikap Chevrolet C10 z 1967 roku i Ford Mustang Fastback z 1965 roku. Czy jednak każde przedsięwzięcie Chipa Fosse'a i kolegów zakończy się sukcesem?

Premiera nowych serii programów "Auto-reaktywacja", "Fani czterech kółek" i "poTURBOwani" już od 21 marca w godz. 21.00-23.00 na Discovery Channel.

d3caeor

Podziel się opinią

Share
d3caeor
d3caeor