Trwa ładowanie...

TTV szykuje wieczorny odpowiednik "Dzień dobry TVN"

Share
TTV szykuje wieczorny odpowiednik "Dzień dobry TVN"
Źródło: AKPA
d1y2qyo

Kanał TTV pracuje nad wieczornym programem na żywo, w którym znajdą się rozmowy z gośćmi i relacje reporterskie - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Evening show wystartuje najprawdopodobniej w lutym br.

W emitowanym w dni powszednie o 21.00 programie znajdą się rozmowy z gośćmi, mające jednak charakter poważniejszy, publicystyczny oraz cykle reporterskie. Prowadzić ma go kilka par, trwają właśnie rozmowy z potencjalnymi kandydatami. Program nadawany będzie z budowanego jeszcze studia TTV.

d1y2qyo

Producentem magazynu, przygotowywanego przez redakcję TVN, jest Rafał Piekoszewski, który wcześniej był reżyserem programów i "Między kuchnią a salonem". Jako jeden z wydawców w projekcie pracuje Donat Szyller, były redaktor naczelny "Przekroju".

Kanał TTV nadaje od 2 lutego br., na razie ma okrojoną ramówkę. Stacja ma charakter społeczno-interwencyjny i należy w 25 proc. do TVN, a w 75 proc. do spółki Stavka. Kanał oglądać można naziemnie w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej oraz na platformach Cyfra+ i N oraz w sieciach kablowych.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d1y2qyo

Podziel się opinią

Share
d1y2qyo
d1y2qyo