Trzy skandale i odejście z obsady. Królikowski zrezygnował z serialu

Antoni Królikowski zrezygnował z pracy?
Antoni Królikowski zrezygnował z pracy?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

10.06.2022 14:25, aktual.: 10.06.2022 15:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po sprawie z walką sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina Antek Królikowski wycofał się z show-biznesu. Podano, że poddał się leczeniu, odsunął się w cień. Oficjalnie wiadomo już, że oznacza to także wycofanie się z nowych produkcji. Nie zagra w serialu Polsatu. Wybrano nowego aktora.

W ostatnich miesiącach w mediach gorąco było o kilku dużych aferach z udziałem Królikowskiego. Najpierw, niemal codziennie, pojawiały się nowe wątki w sprawie konfliktu Joanny Opozdy z jej ojcem Dariuszem. Mężczyzna oskarżał córkę o oszustwo, a jej partnera o gangsterskie zachowanie. Pod koniec lutego gruchnęła zaś wiadomość, że Królikowski i Opozda rozstali się jeszcze przed narodzinami dziecka. Mowa była o rzekomej niewierności aktora i rozpaczy Joanny, którą przytłoczyły kolejne rodzinne afery. Potem było gorzej, bo Królikowski postanowił promować nową federację Royal Division i walkę sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Nie trzeba przypominać, jaką burzę wywołał ten pomysł.

Królikowski oświadczył, że usuwa się w cień i zajmuje się swoim zdrowiem. Wydawało się, że po kilku tygodniach wróci do pracy w show-biznesie. Tym bardziej że jeszcze w listopadzie 2021 r. mowa była o tym, że zagra w nowym serialu Polsatu "Bracia".

Pierwsze zdjęcia do serialu kręcono w Atenach, teraz ekipa nagrywa w Polsce, m.in. w Gdańsku, na Górkach Zachodnich. Jak się okazuje bez Królikowskiego w składzie. Choć miał być jednym z czterech tytułowych braci, zdecydował się zrezygnować z udziału w projekcie. Zamiast Królikowskiego widzowie zobaczą 30-letniego Damiana Kreta. Aktora można było ostatnio podziwiać w "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

Poza Kretem wśród głównych bohaterów są jeszcze Piotr Stramowski, Nikodem Rozbicki i Mateusz Kościukiewicz. W serialu pojawią się także Agnieszka Sienkiewicz i Jan Frycz. Premiera serialu nie jest jeszcze znana.

Słuchasz podcastów? Jeśli tak, spróbuj nowej produkcji WP Kultura o filmach, netfliksach, książkach i telewizji. "Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify oraz w aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach. A co jeśli nie słuchasz? Po prostu zacznij.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także