Trzeci sezon "Ucha Prezesa" w Showmax już 15 marca. W naziemnej Telewizji WP 18 marca

W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzeci sezon "Ucha Prezesa" w Showmax już 15 marca. W naziemnej Telewizji WP 18 marca
(Materiały prasowe)
WP

Po raz pierwszy kultowe już "Ucho Prezesa" będzie można zobaczyć w telewizji naziemnej szybciej niż na YouTubie. 15 marca serial zadebituje na Showmaxie, 18 marca w naziemnej Telewizji WP, a na YouTubie 22 marca.

Telewizja WP to uniwersalny kanał telewizyjny dostępny w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w kablówkach m.in.: Multimedia (38), UPC (158/116), Vectra (194), Netia (30), Orange (35), Inea (28), Toya (17) i wiele innych.

WP

A co czeka widzów w nowym sezonie "Ucha Prezesa"? Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju. Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów. Tych emocji nie można przegapić!

W trzecim sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magda Schejbal.

Jeśli nie możesz znaleźć Telewizji WP na liście kanałów, zapytaj swojego operatora TV. Program telewizji WP można śledzić na stronie tv.wp.pl.

WP
Materiały prasowe
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP