Seriale polskieTrzeci sezon "Ucha Prezesa" w Showmax już 15 marca. W naziemnej Telewizji WP 18 marca

Trzeci sezon "Ucha Prezesa" w Showmax już 15 marca. W naziemnej Telewizji WP 18 marca

Trzeci sezon "Ucha Prezesa" w Showmax już 15 marca. W naziemnej Telewizji WP 18 marca
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
oprac. Anna Ryta

09.03.2018 15:44, aktual.: 13.03.2018 11:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

Po raz pierwszy kultowe już "Ucho Prezesa" będzie można zobaczyć w telewizji naziemnej szybciej niż na YouTubie. 15 marca serial zadebituje na Showmaxie, 18 marca w naziemnej Telewizji WP, a na YouTubie 22 marca.

A co czeka widzów w nowym sezonie "Ucha Prezesa"? Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju. Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów. Tych emocji nie można przegapić!

W trzecim sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magda Schejbal.

Jeśli nie możesz znaleźć Telewizji WP na liście kanałów, zapytaj swojego operatora TV. Program telewizji WP można śledzić na stronie tv.wp.pl.

Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (72)
Zobacz także