Trwa ładowanie...

Trwa nabór clipów do plebiscytu "Teledysk Roku 2015"

Share
Trwa nabór clipów do plebiscytu "Teledysk Roku 2015"Źródło: mat. prasowe
d29rd7a

Organizatorzy przewidzieli 5 kategorii muzycznych (Pop, Hip-Hop, Rock, Muzyka elektroniczna oraz Disco). W każdej zostaną wybrane trzy polskie clipy, które otrzymają tytuł "Teledysk Roku 2015".
Pewnie zastanawiasz się, kto ma wpływ na wyniki plebiscytu?
Możesz nim być TY! Pod warunkiem, że jesteś fanem muzyki oraz spędzasz czas w Internecie śledząc najnowsze produkcje wykonawców muzycznych.

Cała zabawa odbywa się na platformie YouTube.
Jeżeli zobaczysz, że Twój ulubiony teledysk posiada w tytule informację: "Teledysk Roku 2015" oznacza to, że bierze on udział w naszym plebiscycie. Ty natomiast możesz oddać na niego swój głos poprzez kliknięcie kciuka w górę! Tylko ich liczbę bierzemy pod uwagę.
Jeżeli chcesz mieć pewność, że twój ulubiony clip weźmie udział w plebiscycie to koniecznie go nominuj! Wystarczy, że wyślesz link do niego ( www.teledyskroku.pl/nominuj-teledysk.html ).
Nominowanie i głosowanie to nie wszystkie twoje zadania! Jeżeli chcesz wygrać nowego Smartfona to tym bardziej powinieneś aktywnie wziąć udział w naszej zabawie. Aby tak się stało koniecznie napisz zabawny, trafny, błyskotliwy komentarz, a autor najlepszego z nich, który zbierze najwięcej wyprężonych ku górze kciuków wygrywa!

Harmonogram plebiscytu:
08.12.2014 r. - od tego dnia wytwórnie fonograficzne zgłaszają clipy. Każdy z Was również może nominować swój ulubiony teledysk ( www.teledyskroku.pl/nominuj-teledysk.html )
16.03.2015 r. - publikacja wszystkich teledysków w jednym czasie, tak żeby wszyscy mieli równe szanse. Od tego dnia zbieramy Wasze głosy - lajki na YouTube.
17.12.2015 r. - zakończenie głosowania i komentowania.
29.12.2015 r. - ogłoszenie zwycięzców.

* Tytuł "Teledysk Roku 2015" jest przyznawany przez Internautów! Nie ma komisji konkursowej czy sondy SMS. Wszystkie informacje na stronie www.teledyskroku.pl !*

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d29rd7a

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29rd7a
d29rd7a