Trwa ładowanie...
dkger6n

Trwa nabór clipów do plebiscytu "Teledysk Roku 2015"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trwa nabór clipów do plebiscytu "Teledysk Roku 2015"
(mat.prasowe)
dkger6n

Mamy 5 kategorii muzycznych (Pop, Hip-Hop, Rock, Muzyka elektroniczna oraz Disco). Pewnie zastanawiasz się, kto ma wpływ na ostateczne wyniki plebiscytu? Możesz nim być TY! Pod warunkiem, że jesteś fanem muzyki oraz spędzasz czas w Internecie śledząc najnowsze produkcje wykonawców muzycznych. Cała zabawa odbywa się na platformie YouTube. Jeżeli zobaczysz, że Twój ulubiony teledysk posiada w tytule informację: "Teledysk Roku 2015"oznacza to, że bierze on udział w naszym plebiscycie. Ty natomiast możesz oddać na niego swój głos poprzez kliknięcie kciuka w górę! Tylko ich liczbę bierzemy pod uwagę.

Nominowanie i głosowanie to nie wszystkie twoje zadania! Jeżeli chcesz wygrać nowego Smartfona to tym bardziej powinieneś aktywnie wziąć udział w naszej zabawie. Aby tak się stało koniecznie napisz zabawny, trafny, błyskotliwy komentarz, a autor najlepszego z nich, który zbierze najwięcej wyprężonych ku górze kciuków wygrywa!

Harmonogram plebiscytu:

dkger6n

08.12.2014 r. - od tego dnia wytwórnie fonograficzne zgłaszają clipy. Każdy z Was również może nominować swój ulubiony teledysk ( www.teledyskroku.pl/nominuj-teledysk.html )

02.04.2015 r. - zakończenie przyjmowania nominacji oraz publikacja wszystkich teledysków w jednym czasie, tak żeby wszyscy mieli równe szanse. Od tego dnia zbieramy Wasze głosy - lajki na YouTube.

17.12.2015 r. - zakończenie głosowania.

29.12.2015 r. - ogłoszenie zwycięzców.

dkger6n

Podziel się opinią

Share
dkger6n
dkger6n