Trwa ładowanie...
12-12-2011 16:27

"Triumf miłości": Juan Pablo pozna prawdę o matce

"Triumf miłości": Juan Pablo pozna prawdę o matceŹródło: Televisa S.A. de C.V.
d15afpe
d15afpe

Jednym z bardziej emocjonujących wątków serialu *"Triumf miłości" było w ostatnim czasie porwanie synka Marii Desamparady. Juan Pablo podejrzewa, że jego matka mogła brać udział w tym udział. Jak zareaguje na oskarżenia Bernarda?*

Kobieta zjawi się u swojego syna, by opowiedzieć mu o groźbach ze strony Osvaldo. Juan Pablo każe przysiąc matce, że nie miała nic wspólnego z porwaniem. Wypyta przy okazji matkę o to, jak umarł jego ojciec.

Ciekawić go będą także przyczyny tego, dlaczego tak bardzo boi się ognia. Niewygodne pytania mocno zdenerwują Bernardę. Całą rozmowę utnie uderzeniem syna w policzek. To utwierdzi Juana w jego wcześniejszych podejrzeniach.

Maria Desamparada i Maximiliano otrzymują kolejne informacje w sprawie ich syna. Widziano go podobno z jakąś kobietą. Lulu, by nie zostać złapaną postanawia wsiąść do taksówki i uciec.

d15afpe

Guillermo wytyka Leoneli, że przygoda z Osvaldo, nie była dobrym pomysłem. Przysporzyła jej wielu problemów. By podnieść ją na duchu, Guillermo proponuje jej główną rolę w swojej nowej sztuce teatralnej. Leonela przyjmuje ofertę, ale pod jednym warunkiem - Osvaldo ma także wciąć udział w projekcie.

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d15afpe

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d15afpe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15afpe