Trwa ładowanie...

''Transporter: Nowa moc'' - kultowa seria w zupełnie nowej odsłonie! Polski zwiastun tylko u nas! [WIDEO]

Share
''Transporter: Nowa moc'' - kultowa seria w zupełnie nowej odsłonie! Polski zwiastun tylko u nas! [WIDEO]
dp32whh

Producenci światowego hituLucy” ze Scarlett Johansson i trylogii „Uprowadzona” z Liamem Neesonem kręcą zupełnie nową odsłonę przebojowej serii „Transporter”. W obsadzie, w roli legendarnego mistrza kierownicy Franka Martina, zobaczymy Eda Skreina – odkrycie Hollywood, gwiazdę „Gry o tron” i nadciągającej superprodukcji Marvela „Deadpool”.

Szybki i wściekły reboot „Transportera” to jeszcze więcej akcji, pościgów, popisów kaskaderskich oraz najnowszych, superszybkich samochodów. A do tego niezmienne i dobrze znane fanom cyklu zasady – „żadnych nazwisk”, „żadnych zmian w umowie” oraz „bezwzględny zakaz otwierania przesyłek”. Polski zwiastun możecie zobaczyć tylko u nas.

ZOBACZ ZWIASTUN!

Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein)
, otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na malowniczej Francuskiej Riwierze nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!

''TRANSPORTER: NOWA MOC'' w kinach od 11 września

dp32whh

Podziel się opinią

Share
dp32whh
dp32whh