Trwa ładowanie...

Top of the Top Sopot Festival 2019: Michał Szpak dał popis swoich umiejętności. Widownia zachwycona

Tym razem na Top of the Top Sopot Festival 2019 wspominane są najpiękniejsze piosenki czasów PRL-u. Nie mogło zatem zabraknąć utworów Czesława Niemena oraz Kory, które wykonał Michał Szpak.

Top of the Top Sopot Festival 2019: Michał Szpak dał popis swoich umiejętności. Widownia zachwyconaŹródło: East News, fot: East News
d49u8et
d49u8et

"Kolorowy ptak" polskiej sceny muzycznej. Tak niektórzy mówią na Michała Szpaka. Wraz z pojawieniem się w "X Factorze" wniósł powiew świeżości. To właśnie wtedy wykonał utwór Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat".

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak: "Przed koncertem wyrzucam wszystkich z garderoby. To jest czas tylko dla mnie"

W czwartkowy wieczór w Operze Leśnej utwór Niemena zaśpiewał jeszcze raz. Mało kto dostaje tak głośne powitanie na scenie. Widownia była mocno podekscytowana.

Wraz z pierwszymi dźwiękami można było mieć ciarki. Później było jeszcze lepiej, gdyż Szpak zaśpiewał utwór Maanamu. Mało kto potrafi unieść tak ważny repertuar dla polskiej muzyki. A do tego wszystkiego jeszcze spektakularna stylizacja...

"Rewelacja, czad", "Najlepszy, był ogień", "Aż dech zaparło", "Mistrz nad mistrzami, Czesław Niemen i Kora byliby dumni. Michał porwał publiczność swoim talentem i autentycznością na scenie. Był ogień" - piszą jednogłośnie widzowie. Wszystko w tym występie się zgadzało, więc trudno dziwić się tym komentarzom.

d49u8et
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49u8et