Trwa ładowanie...

"Top model": wskazówki przed castingami - najważniejszy jest potencjał, a nie - idealna figura

Share
"Top model": wskazówki przed castingami - najważniejszy jest potencjał, a nie - idealna figura
Źródło: AKPA
d16g8gv

Katarzyna Sokołowska, nowa jurorka ”Top model” zdradziła, na co będzie zwracać szczególną uwagę u kandydatek do programu. Jak wyznała choreografka pokazów mody, daje szansę wszystkim dziewczynom z potencjałem, nawet, jeśli ich sylwetka wymaga jeszcze trochę pracy. Jakie inne rady dla potencjalnych uczestniczek show ma nowa jurorka?

W rozmowie z reporterem TVN Sokołowska wyznała, że na zbliżających się castingach będzie szukać wyjątkowych dziewczyn, które pozytywnie wyróżnią się na tle innych.
- Będę szukała jakiegoś potencjału.[...] Szukam czegoś, co mnie zaintryguje, dziewczyny, w której zobaczę modelkę.

Na pytanie dziennikarki, czy szansę na castingu mają również te kandydatki, które nie mają idealnych wymiarów, Sokołowska zapewniła, że jeśli dziewczyna ma potencjał, to nic nie jest wykluczone, bo ten program jest szansą na przemianę. Warunek jest jednak jeden, wygląd kandydatki musi być zbliżony do sztywno określonych kanonów urody, które przyjęte są w branży modelingu. Jak wyznała jurorka, chce w programie dziewczyn, które mają w przyszłości szansę na pracę w wymarzonym zawodzie.

d16g8gv

Na koniec, tuż przed pierwszym castingiem do ”Top model”, który już 19 maja odbędzie się w Poznaniu, Sokołowska dała dziewczynom kilka rad:
- Błagam was, bądźcie bez makijażu, świeże i ... skromne - powiedziała jurorka.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d16g8gv

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d16g8gv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16g8gv
d16g8gv