Talent Show"Top Model": Udział Korwin-Piotrowskiej w programie niewykluczony

"Top Model": Udział Korwin-Piotrowskiej w programie niewykluczony

"Top Model": Udział Korwin-Piotrowskiej w programie niewykluczony
Źródło zdjęć: © AKPA

30.01.2012 12:09, aktual.: 25.11.2013 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O odejściu Karoliny Korwin-Piotrowskiej z ”Top model” mówi się nieustannie od czasu finału 2. edycji programu. Wśród licznych powodów zakończenia współpracy dziennikarki z producentami show wymienia się trudności ze stylizacją jurorki czy konflikt z męską częścią jury: Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką. Warto jednak zaznaczyć, że Korwin-Piotrowska oficjalnie nie zrezygnowała z programu. Rozmowy z realizatorami show na temat kształtu kolejnej edycji jeszcze się nie odbyły.

Jak będzie wyglądać 3. edycja ”Top model”? i kogo zobaczymy w roli jurorów? To wciąż otwarta kwestia. Choć media szumnie zwiastują odejście Karoliny Korwin-Piotrowskiej z programu, taka decyzja oficjalnie nie została podjęta.

W magazynie "Party" osoba związana z produkcją programu podkreśliła, że rozmowy z gwiazdami show jeszcze się nie odbyły. W związku z tym współpraca jurorów znanych z ubiegłych edycji jest możliwa. Najprawdopodobniej jednak taki układ jest możliwy jedynie w teorii, bo w praktyce trudno będzie o harmonię i pozytywny klimat w programie, gdzie trójka sędziów z czteroosobowego jury pozostaje w poważnym konflikcie.

Główna zainteresowana jak dotąd również podkreślała, że nie jest jej po drodze z taką formułą programu. W wywiadzie dla tygodnika "Newsweek",Karolina Korwin-Piotrowska zdradziła, że zastanawia się nad udziałem w kolejnej edycji:
- Byłam bardzo zadowolona z udziału w pierwszej edycji tego programu. Miałam poczucie, że jestem tam po coś. Chociażby po to, żeby zrobić z dziewczynami z programu jednodniowe zajęcia reportersko-dziennikarskie. Ale w drugiej edycji byłam już tylko kwiatkiem do kożucha albo listkiem figowym - wyznała dziennikarka.

Obraz
© (fot. TVN)
Obraz
© (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także