Trwa ładowanie...

Top model: Piszczałka i Smolińska na czerwonym dywanie!

Top model: Piszczałka i Smolińska na czerwonym dywanie!Źródło: newspix.pl
d24cit8
d24cit8

Choć pierwszą edycję *Top model wygrała Paulina Papierska, to jej koleżanki, które uplasowały się na dalszych miejscach, robią karierę i lansują się na czerwonym dywanie. Ostatnio Ania Piszczałka i Kasia Smolińska brały udział na jednej z warszawskich imprez, gdzie chętnie pozowały fotoreporterom. Wśród gwiazd dostrzegliśmy również Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, która zniknęła dość dawno temu z telewizji i wszystko wskazuje na to, że nie prędko znowu zobaczymy ją na ekranie...*

Ania Piszczałka dotarła aż do finału "Top model", lecz ostatecznie musiała zadowolić się trzecim miejscem. Natomiast ambitna Kasia Smolińska miała jeszcze gorzej, gdyż zatrzymała się na pozycji czwartej, czyli takiej, która jest przekleństwem wszystkich sportowców i ludzi biorących udział w jakichkolwiek zawodach. Na szczęście dziewczyny z "Top model" udowodniły, że nie wygrana jest najważniejsza, ale pomysł na siebie i pracowitość.

Kiedy Paulina Papierska trwoniła wygraną programu na naukę języka angielskiego i mało ważne projekty, one zaparły się i postanowiły podbić modeling. Szczególnie z Ani Piszczałki możemy być dumni - jako jedyna uczestniczka pierwszej edycji "Top model" odniosła prawdziwy, namacalny sukces - chodzi na wybiegach i bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych w Polsce i za granicą.
Kasia Smolińska ma na koncie dużą kampanię reklamową oraz współpracę przy tworzeniu drugiego sezonu "Top model" i programu Karoliny Korwin-Piotrowskiej w TVN Style. Każda z nich może powiedzieć, że program o modelkach otworzył im drzwi do show-biznesu.

d24cit8

Na imprezie dostrzegliśmy również Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, która jakiś czas temu odeszła z TVP w mało przyjemnej atmosferze. Dziennikarka zniknęła z naszych "radarów" i mamy dziwne wrażenie, że z telewizją pożegnała się na dobre. Wy też?

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d24cit8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24cit8