Trwa ładowanie...
d4leh9x

"Top Model": Paulina Papierska jest w ciąży!

To dopiero niespodzianka. Modelka na swoim instagramowym koncie opublikowała zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości. Papierska spodziewa się dziecka!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Paulina Papierska
Paulina Papierska (Instagram.com)
d4leh9x

Niedawno modelka pokazała ujęcie twarzy i napisała o tym, że przytyła 5 kilogramów. Teraz wiadomo z czego wynika skok wagi. Szczuplutka gwiazdka nie zaczęła nagle tyć bez przyczyny - już niebawem zostanie mamą. Papierska podzieliła się z fanami uroczą fotką z dużym, mocno już zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. Ubrana jedynie w szorty i stanik, wyeksponowała nową figurę. Na brzuchu namalowała serce i napisała: "#momtobe #happieness #dreamscametrue #purelove #family".

O ciąży Papierskiej plotkowano już w 2015 roku, gdy opublikowała zdjęcie... ze słoikiem ogórków kiszonych. Wówczas domysły nie potwierdziły się, ale teraz ciąża jest pewna i już mocno widoczna, a Papierska wydaje się bardzo cieszyć z tego, że jej rodzina powiększy się.

O Papierskiej zrobiło się głośno w 2010 roku, gdy wygrała pierwszą polską edycję programu "Top Model". Choć później starała się robić karierę w branży, nie udało jej się odnieść znaczących sukcesów. Od jakiegoś czasu Paulina, która teraz ma już 26 lat, mieszka w Norwegii, a konkretnie w Vennesla.

d4leh9x

Kibicowaliście jej, gdy brała udział w show dla modelek-amatorek?

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Ania Piszczałka w pierwszej edycji "Top Model" zajęła trzecie miejsce. W modelingu radzi sobie świetnie!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4leh9x

Podziel się opinią

Share
d4leh9x
d4leh9x