"Top Model": Paulina Papierska jest w ciąży!

To dopiero niespodzianka. Modelka na swoim instagramowym koncie opublikowała zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości. Papierska spodziewa się dziecka!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Papierska
Paulina Papierska (Instagram.com)
WP

Niedawno modelka pokazała ujęcie twarzy i napisała o tym, że przytyła 5 kilogramów. Teraz wiadomo z czego wynika skok wagi. Szczuplutka gwiazdka nie zaczęła nagle tyć bez przyczyny - już niebawem zostanie mamą. Papierska podzieliła się z fanami uroczą fotką z dużym, mocno już zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. Ubrana jedynie w szorty i stanik, wyeksponowała nową figurę. Na brzuchu namalowała serce i napisała: "#momtobe #happieness #dreamscametrue #purelove #family".

O ciąży Papierskiej plotkowano już w 2015 roku, gdy opublikowała zdjęcie... ze słoikiem ogórków kiszonych. Wówczas domysły nie potwierdziły się, ale teraz ciąża jest pewna i już mocno widoczna, a Papierska wydaje się bardzo cieszyć z tego, że jej rodzina powiększy się.

WP

O Papierskiej zrobiło się głośno w 2010 roku, gdy wygrała pierwszą polską edycję programu "Top Model". Choć później starała się robić karierę w branży, nie udało jej się odnieść znaczących sukcesów. Od jakiegoś czasu Paulina, która teraz ma już 26 lat, mieszka w Norwegii, a konkretnie w Vennesla.

Kibicowaliście jej, gdy brała udział w show dla modelek-amatorek?

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

WP

Ania Piszczałka w pierwszej edycji "Top Model" zajęła trzecie miejsce. W modelingu radzi sobie świetnie!

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP