Trwa ładowanie...

Top model: Oliwia Downar-Dukowicz odpadła, ale i tak robi karierę!

Top model: Oliwia Downar-Dukowicz odpadła, ale i tak robi karierę!Źródło: tvn/Top model
d18o0km
d18o0km

Oliwia Downar-Dukowicz była jedną z najpiękniejszych dziewczyn drugiej edycji "Top model". Ponętna uczestniczka już na castingach zaparła dech w piersiach jurorów, lecz niestety przyszedł moment, kiedy musiała pożegnać się z programem. Jej przegrana wcale nie oznacza definitywnego zerwania z modelingiem - ostatnio jej twarz promuje popularne centrum handlowe. Nie jest to może zbyt ambitna "rola", ale lepsze to niż nic.

Oliwia Downar-Dukowicz odpadła tuż przed wyjazdem do Paryża. Śliczna modelka radziła sobie w programie całkiem dobrze, ale zbyt niski wzrost uniemożliwił jej wyjazd do europejskiej stolicy mody. Joanna Krupa żegnała się z nią ze łzami w oczach. Na szczęście dziewczyna świetnie wychodziła na sesjach zdjęciowych i ludzie z branży docenili jej zjawiskową urodę.

Była uczestniczka "Top model" właśnie została twarzą modnego warszawskiego centrum handlowego. Jej wizerunek można oglądać na plakatach oraz w Internecie. Co ważne, Oliwia nigdy nie pretendowała do bycia gwiazdą. Zawsze stała w cieniu bardziej przebojowych koleżanek z programu i otwierała się dopiero na sesjach zdjęciowych. To właśnie z pozowaniem chce związać swoją przyszłość, a kampania promocyjna może jej tylko pomóc w realizacji marzeń.

(fot. tvn/Top model)
Źródło: (fot. tvn/Top model)
(fot. tvn/Top model)
Źródło: (fot. tvn/Top model)

Nie wygrała Top model, ale wciąż ma potencjał!

d18o0km

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d18o0km
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18o0km