Trwa ładowanie...

Top model: Olga Kaczyńska to "pusta laska"? Koleżanki z programu ledwo z nią wytrzymują!

Top model: Olga Kaczyńska to "pusta laska"? Koleżanki z programu ledwo z nią wytrzymują!Źródło: tvn/Top model
d1m6uhx
d1m6uhx

*Olga Kaczyńska nigdy nie ukrywała, że nie przyszła do "Top model" z ciekawości. Dziewczyna doskonale wie, czego chce, czyli podbić show-biznes, najlepiej ten zagraniczny. Mieszkanka domu modelek skutecznie pnie się po szczeblach programu, a przy okazji zaszczyca swą obecnością warszawskie imprezy. Ostatnio brylowała na czerwonym dywanie i jak widać na załączonym obrazku, świetnie czuła się w roli celebrytki.*

Olga Kaczyńska ma wybitne parcie na szkło. Celem ambitnej uczestniczki "Top model" jest wygrana programu oraz wybicie się w świecie modelingu. W drodze na szczyt pomaga jej absolutne przekonanie, że to właśnie ona jest tą najpiękniejszą mieszkanką domu modelek i jest po prostu stworzona do bycia gwiazdą.

Niestety, zbytnia pewność siebie nie pozwoliła jej zbliżyć się do innych dziewczyn z "Top model". Dorota Trojanowska, która odpadła w 11. odcinku show, szczerze wyznała, że zachowanie Olgi w ogóle jej się nie podoba.

d1m6uhx

- To jest zadufana w sobie dziewczyna, która myśli, że wszystko może mieć. Ze wszystkich się śmieje, wszystkich krytykuje, a nie widzi nic w sobie, myśli, że jest idealna. To już mnie denerwuje. (...) Jak można być tak pewnym siebie debilem?! I poniżać innych przy okazji? (...) To jest taka pusta laska! Wszyscy mają jej dość i myślę, że daleko tak nie zajedzie.

Zgadzacie się ze słowami Doroty Trojanowskiej?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. tvn/Top model)
Źródło: (fot. tvn/Top model)

W Top model nie ma miejsca na przyjaźń * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*

d1m6uhx

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1m6uhx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m6uhx