Publicystyka"Top Model": Olga Kaczyńska i Anja Rubik zdradzają szczegóły finału!

"Top Model": Olga Kaczyńska i Anja Rubik zdradzają szczegóły finału!

"Top Model": Olga Kaczyńska i Anja Rubik zdradzają szczegóły finału!
Źródło zdjęć: © AKPA

08.12.2011 10:46, aktual.: 25.11.2013 13:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Olga Kaczyńska, najambitniejsza finalistka 2. edycji "Top model. Zostań modelką"- wygrała tytuł top modelki. W finałowym głosowaniu Olga pokonała swoją najgroźniejszą konkurentkę, Anię Bałon, która dzięki swojej zaskakującej przemianie i determinacji była czarnym koniem minionej edycji programu. Co o laureatce mówi największa polska gwiazda światowych wybiegów Anja Rubik? Czy zgadza się z werdyktem widzów?

Świeżo upieczona top modelka i jej starsza koleżanka po fachu, Anja Rubik, gościły w porannym programie "Dzień dobry TVN". Anja zdradziła, że Olga Kaczyńska była jej faworytką w finale:
- Trzymałam kciuki za Olgę. Ma odpowiednie proporcje i podejście do modelingu. Jest wesołą, ambitną dziewczyną, jeśli chce zrobić karierę musi być uparta, musi być w kontakcie z agencją, nie bać się pojechać za granicę. [...] Nie narzeka na zmęczenie, brak snu i wolnego czasu, ona jest bardzo profesjonalna - podsumowała modelka.

Olga mimo wyczerpującej nocy nie zdradzała oznak zmęczenia. Z wielką ekscytacją skomentowała wczorajszą decyzje widzów:
- Wciąż nie mogę uwierzyć w zwycięstwo. Adrenalina i emocje dają o sobie znać. Mimo zmęczenia i tylko godziny snu jestem gotowa do działania. Już o godz. 12 mam pierwsze zdjęcia do reklamy - powiedziała dziewczyna.

Dla większości wiernych widzów 2. edycji programu "Top model", zwycięstwo Olgi Kaczyńskiej nie powinno być zaskoczeniem. Spośród wszystkich finałowych uczestniczek, to właśnie ją wyróżniał zaskakujący jak na jej wiek profesjonalizm. Jako jedyna z dziewczyn wytypowanych do finału Olga, nie musiała pracować nad swoim charakterem czy zachowaniem, a jedynie nad ciałem.

W końcówce programu Olga Kaczyńska wzbudziła podziw jurorów, tym jak bardzo zajęła się swoją figurą. Uczestniczka w trakcie programu schudła 10 kg i w finałowym odcinku wyglądała jak rasowa modelka! To, co dodatkowo wyróżniało ją spośród pozostałych uczestniczek, to skrupulatne stosowanie się do wszelkich wskazówek jurorów i niezwykłe opanowanie, nawet w najbardziej stresujących okolicznościach.

Jednym słowem widzowie i jurorzy trafnie ocenili, że Olga Kaczyńska jest najlepszym materiałem na przyszłą top modelkę. Czy w świecie modelingu dziewczyna zajdzie tak wysoko jak Anja Rubik? Trzymamy za nią kciuki!

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Zobacz także:

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także