Trwa ładowanie...

"Top Model": Niepewny los programu Tyszki i Wolińskiego

"Top Model": Niepewny los programu Tyszki i WolińskiegoŹródło: Youtube.com
d4aegxo
d4aegxo

Marcin Tyszka i Dawid Woliński uwielbiają kontrowersje. Ich nowy program jest odważny, ale nie wiadomo, czy zmieści się do ramówki.

Choć obaj są śliczni jak z obrazka i przywykli do bywania w wielkim świecie, salonowa etykieta wyraźnie ich nudzi. Dawid Woliński i Marcin Tyszka obrazili już połowę celebrytów z koleżanką z jury ”Top model” Karoliną Korwin-Piotrowską na czele i wymyślili program, który z elegancją niewiele ma wspólnego. „Woli i Tysio” opowiada o tym, jak projektant i fotograf chwytają się niecodziennych zajęć takich jak na przykład... sprzątanie zoo.

Jak udało się dowiedzieć „Gwiazdom” choć program wzbudził już sporo zamieszania, nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle wejdzie na wizję. – „Woli i Tysio” to osobista inwencja Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki. Podobnych propozycji jest mnóstwo i w wiosennej ramówce TVN może zwyczajnie nie wystarczyć dla niego miejsca – powiedziała nam znajoma gwiazdorów.

(fot. Youtube.com)
Źródło: (fot. Youtube.com)
(fot. Youtube.com)
Źródło: (fot. Youtube.com)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Steczkowska zabiera rodzinę do Indii

d4aegxo

[

]( http://www.efakt.pl )

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4aegxo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aegxo