Trwa ładowanie...
d21oxej

Michalina Manios na castingu do "Top model" zrobiła furorę. Nie dość, że spodobała się jurorom, to także zdradziła swoją, chwilami smutną, historię oraz udowodniła, że jest wyjątkowo dojrzałą uczestniczką programu. Niestety, nie zawsze jej życie było pasmem sukcesów, choć ostatnie miesiące w "Top model" mogą jej pomóc przełamać złą passę.

Michalina z odcinka na odcinek programu wygląda coraz lepiej, lecz są momenty, kiedy czuje się nieswojo w trakcie sesji zdjęciowych. W szczerym wywiadzie opowiedziała, dlaczego nie zawsze jest szczęśliwa:

- Ja cały czas czuję, jakbym była w gorsecie ortopedycznym, nie czuję się swobodnie, dlatego przed obiektywem rzeczywiście czasem widać, że jestem za sztywna. Nigdy w życiu nie dojdę do takiego stopnia, żeby powiedzieć, że jestem zajebista. Ja chcę dojść do normalnego, optymalnego stopnia akceptacji siebie, że spojrzę w lustro raz dziennie i powiem, że jest ok.
Zbliża się taki moment, gdy będę musiała zderzyć się z rzeczywistością. Wiem, jaka będzie krytyka, że co ona wyrabia?! Zamiast nie mówić o sobie, schować się gdzieś i żyć z tym w tajemnicy, to ona robi wielkie show, bo zmieniła płeć, bo jest kontrowersyjna. Ja wiem, jak ludzie tradycyjnie podchodzący do życia będą na to reagować.
Ja chcę wreszcie odnaleźć siebie, bo z jednej strony doszłam do etapu, do którego chciałam dojść w życiu, ale jednak to, co się zdarzyło, jaką miałam przeszłość, jak traktowali mnie ludzie, odbiło na mnie olbrzymie piętno i jestem cały czas w chaosie. Doprowadziłam funkcjonalnie swoje życie do odpowiednich warunków, ale teraz psychicznie muszę je uporządkować.

d21oxej

Co myślicie o Michalinie? Według nas jest ona jedną z najbardziej dojrzałych uczestniczek "Top model". Spodziewamy się, że świat modelingu przyjmie ją z otwartymi rękami.

(fot. tvn/Top model)
Źródło: (fot. tvn/Top model)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d21oxej
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21oxej