RozrywkaTop Model - Michał Piróg wyrzucił z programu jednego z uczestników. "Przygoda się skończyła"

Top Model - Michał Piróg wyrzucił z programu jednego z uczestników. "Przygoda się skończyła"

Top Model - Michał Piróg wyrzucił z programu jednego z uczestników. "Przygoda się skończyła"
Źródło zdjęć: © Instagram.com

16.10.2018 07:26, aktual.: 16.10.2018 08:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestnicy musieli zmierzyć się z pracą z kamerą: nagrali spot reklamowy pod czujnym okiem Julii Wieniawy, a także krótkie wideo dla fanów. Najważniejsza sesja odcinka obudziła w nich super szpiegów.

W programie "Top Model" pojawiła się Julia Wieniawa, która pomogła uczestnikom przygotować spot reklamowy dla firmy obuwniczej. Na planie pojawił się Paweł Księżopolski - uznany fotograf i reżyser teledysków oraz reklam. Uczestnicy zostali podzieleni na trzyosobowe grupy: Daria, Oliwka i Szymon, Piotrek, Hubert, Żaklina i Kasia oraz Ania, Michał i Magda. Nie wszyscy cieszyli się z takiego obrotu sprawy. Szczególnie Daria, która wciąż nie rozwiązała swoich problemów z Szymonem. W końcu oboje postanowili być profesjonalistami. - "Wyglądałaś genialnie" - stwierdził chłopak. - "Dla mnie Szymon jest fałszywą osobą i nie mogę o tym zapomnieć" - Daria pozostała ostrożna.

Kiedy uczestnicy pracowali nad swoimi spotami, Hubert postanowił nieco odpocząć. Poszedł do swojego pokoju. - "W momencie, kiedy zmieniasz reguły, mam dwa wyjścia. Przymknąć na to oczy, albo powiedzieć, że jesteś wolny dożywotnio" - Michał Piróg nie krył swojego zdenerwowania postawą chłopaka. - "Chcesz wiedzieć szybko, jak wygląda dorosłe życie? Dziękuję ci pięknie. Na pewno twoja osoba była ważna w tym programie, ale przygoda się skończyła" - padły bolesne słowa. - "Przysięgam, że od tej pory będą na 100 proc. aktywnym człowiekiem" - Hubert zaczął obiecywać i walczyć o siebie. Otrzymał ostatnią szansę. Na planie chciał popisać się pomysłowością, ale szybko został zgaszony. Najlepszą grupą zostali Szymon, Daria i Oliwka. Wspólnie świętowali sukces na zakupach.

Uczestnicy otrzymali informację, że lecą do Tyrolu. Podczas pakowania doszło do spięcia między chłopakami. Michał poczuł się urażony. - "Czuję, że nie mogę ci zaufać" - powiedział do niego Hubert. Postanowili jednak porozmawiać i wyjaśnić tą sytuację. Finalnie dogadali się ze sobą i wszyscy spakowali do jednej walizki.

W Tyrolu uczestnicy musieli stworzyć film, w którym powiedzą, co robią. Jednym z elementów wideo miał być zjazd na tyrolce, tor przeszkód w powietrzu i gotowanie knedli. Ania miała sporo problemów z mówieniem do kamery. Zwycięzcami tej konkurencji zostali: Magda, Hubert i Żaklina. Nagrodą było spędzenia czasu w spa.

W końcu nadszedł czas na najbardziej spektakularne zadanie podczas ich pobytu w górach - sesja zdjęciowa na ponad 3000 m n.p.m. Uczestnicy mieli stać się superagentami. Uczestników wspierał model Sasha Knezevic. Szymon był zachwycony, że został sparowany z Żakliną. - "Żaklina bardzo mi się podoba. Lubię ją bardzo" - powiedział Szymon, a między nimi rozpoczęło się flirtowania. Nie umknęło to uwadze Darii. Magda i Kasia poprosiły Sashę o udział w ich sesji. Michał wykonał zdjęcie z Oliwką, która ponownie miała problem z lękiem wysokości.

Na panelu jurorzy omówili przygotowane przez uczestników zdjęcia. Hubert i Daria wywołali zachwyt, spodobało się ich aktorstwo i wchodzenie w rolę. " - Dla mnie chcecie, a nie umiecie" - powiedział Dawid Woliński o Piotrku i Ani. - "Na tym zdjęciu jesteście genialni" - jurorzy zachwycali się Michałem i Oliwką. Z programu odpadła Żaklina, ale Michał Piróg wykorzystał możliwość przywrócenia jej do programu.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także