Trwa ładowanie...

Top model: Magda Roman żałuje udziału w show? "Drugi raz nie przyszłabym do programu"

Share
Top model: Magda Roman żałuje udziału w show? "Drugi raz nie przyszłabym do programu"Źródło: tvn
d3zq01l

Choć Magda Roman nie wygrała drugiej edycji "Top model", to i tak zapisała się w pamięci widzów, a przede wszystkim przedstawicieli ze świata modelingu. Uczestniczka programu opuściła dom modelek z powodu złamania regulaminu - odmówiła wzięcia udziału w rozbieranej sesji. Kilka miesięcy po zakończeni emisji "Top model", Magda Roman udzieliła szczerego wywiadu, w którym zapewniła, że drugi raz... nie zdecydowałaby się na dołączenie do obsady show!

Odejście Magdy Roman z "Top model" było wielkim zaskoczeniem. Wśród jurorów i widzów dziewczyna cieszyła się sympatią, a niektórzy wróżyli jej dojście do samego finału. W połowie drogi na szczyt, modelka została dyscyplinarnie odesłana z domu modelek.

- Nie jestem osobą medialną. Czuję się niewygodnie przed kamerą. Drugi raz nie przyszłabym do programu "Top model", choć udział w nim był niezwykłą przygodą. Nie powtórzyłabym jednak tego. Show-biznes mi przeszkadza, bo ocenia się tam ludzi po wyglądzie i ze względu na pozycję, jaką zajmują, a nie patrzy się na osobowość. Jeszcze w tym roku chciałabym się znaleźć na okładce Vogue'a, a w przyszłym myślę o studiach na kierunku administracji - powiedziała Magda Roman w rozmowie z prowadzącymi "Dzień dobry TVN".

d3zq01l

Modelka ma zdrowe podejście do modelingu i "Top model", ale nie sądzimy, by zrobiło się o niej głośno, gdyby nie zdecydowała się na przyjście na casting do programu. Roman nie powinna zapominać, jak wiele zawdzięcza produkcji TVN.

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3zq01l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zq01l
d3zq01l