Trwa ładowanie...

"Top Model": Magda Roman w rankingu ulubienic internautów!

"Top Model": Magda Roman w rankingu ulubienic internautów!Źródło: TVN
d2hsxg3
d2hsxg3

Magda Roman znalazła się w rankingu portalu models.com najbardziej lubianych modelek. Uczestniczka 2. edycji ”Top model” jest na jednej liście ze sławną Gisele Bundchen czy Tarą Lynn. Czy to początek wielkiej kariery debiutującej modelki?

Kryterium plebiscytu zorganizowanego przez models.com była liczba tzw. "lajków" pod profilem modelki na portalu społecznościowym fecebook. Magda Roman, która w świecie mody jest zaledwie kilka miesięcy już zdążyła zwrócić na siebie uwagę oraz osiągnąć popularność i rozpoznawalność wśród internautów. Otrzymała od facebookowiczów ponad 218 pozytywnych opinii, które uplasowały ją na dwudziestym miejscu w rankingu. Choć miejsce ostatnie, to i tak sukces ogromny, a Magda ma powody do radości. Sam fakt zaistnienia w rankingu to wyróżnienie dla debiutującej modelki-amatorki, która ma niewielkie doświadczenie i zawodowy staż.

Po trudnej decyzji jaką była rezygnacja z ”Top model” Magda z pewnością nie spodziewała się, że jej kariera potoczy się z taką intensywnością. Jednak od razu po odejściu z programu dziewczyną zainteresowały się branżowe agencje i przedstawiciele świata mody. Magda wzięła udział w sesjach dla magazynów "Glamour" i "Viva Moda". Miesiąc temu pojawiła się z kolei w hiszpańskim magazynie "Telva", dla którego zdjęcia wykonał Marcin Tyszka.

Po raz kolejny potwierdza się zasada, że już sam udział w ”Top model” otwiera drzwi do wielkiej kariery.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d2hsxg3

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2hsxg3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hsxg3